Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adódhat olyan...

Szerintetek adódhat olyan szituáció ahol a nevelőapa jogosan üti meg a nevelt lányát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 13:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%
Annyit ezekrol a mai fiatalokrol hogy egyet kettot en nyilvanosan is megkepelnek (nem ismerem oket), csak elsetalok mellettuk, de annyira irritaloak. Sajnos nem uthetem meg oket csak ugy :D
2012. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
80%
A magyar jog nem tiltja a nevelési célzatból adott 1-2 pofont!!! (Ugyanúgy a szobafogságot sem)
2012. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2012. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
16%

Ez a kérdés a napokban már volt!

Ott is megoszlott a vélemény, bár talán többen álltak amellett, hogy a MAI FIATALOKAT csak így lehet nevelni!


Én kifejezetten ellene vagyok, ott is azt írtam, hogy rossz gyerek nincs, csak rosszul nevelt!!!! El kell gondolkodni az ember hol rontotta el, és korrigálni azt, de nem veréssel!


Én nem tudom elképzelni, hogy egy férfi, aki nem a gyerekem apja, megüsse őt! Teljes jogú családtag lehet, beleszólhat a gyereknevelésbe, rászólhat, lecseszheti, de nem üthetni meg a gyerekemet!!!!

2012. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Azt nem én tettem fel,mivel ez ma történt.
2012. okt. 14. 17:59
 26/37 anonim ***** válasza:
Ezt nem is firtattam, csak példálóztam vele és gondoltam, hátha szeretnéd elolvasni a válaszokat!
2012. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

A lányom nagyon próbálkozott nálam, hogy vegyek meg neki egy rettentő drága telefont, amire gyakorlatilag nincs is szüksége "csak már mindenkinek van". Nemet mondtam, ezek után a nevelőapjánál próbálkozott, aki tényleg birkatürelmű ember, az elmúlt tíz évben én még hangosabb szót sem hallottam tőle.

Egy helyiséggel arrébb voltam, a beszélgetésük (?) kihallatszott. Amikor a sokadik nemre a lányom azt reagálta, hogy "te suttyó g.ci", épp indultam befelé - pont a pofonra értem oda. Nem volt erős, de határozott.

Egy szót sem szóltam, mert úgy érzem, hogy túllőtt a célon és megérdemelte.

A férjemet jobban megviselte, mivel életében először adott pofont valakinek.


Én sem szoktam megütni a lányomat, de ezzel a mondatával kikövetelte magának - ha én vagyok közelebb, tőlem kapja.

2012. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Utolsó!

Igazad van, lehet, hogy én vagyok túl elfogult! Megérdemelte a pofont, de szerintem tőled kellett volna kapnia!

2012. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg ha jogos a nyakleves, akkor kijár a nevelőapától is. Nekem is volt nevelőapám ütött jókor is, meg volt amikor részeg volt, és fogalmam sincs a mai napig miért, de akkora pofont adott, hogy beszédültem a kabátok közé.. <-- na ez az mi a végzetét okozta.. muhahahaa... A lényegre visszatérve: ha kijár, akkor megérdemelted, még akkor is, ha férfi nem üt meg nőt. Mert ez esetben te GYEREK vagy, egészen 18 éves korodik. A nevelőapád meg az "apád". És az utóbbi időben nagyon elhanyagolták a rendes nevelés a szülők, és iszonyatosan elkanászódtak a fiatalak. úgylátszik ld: pl te! Hőbörögsz, mert valaki nyakonvágott, mert mondjuk piszkáltad a tesódat, vagy többszöri felkérésre sem tetted meg amit kért, vagy visszafeleseltél, v mittomén. Kicsit magukba kéne szállnia az összes 10-16 évesnek akik azt hiszik, hogy NEKIK minden szabad! A hugomat is megrázom a mai napig, ha hülye, míg engem meg a bátyám. Mert néha kell. és kész. Fogadd el, és ne akarjunk állandóan kibújni a felelősség és kötelezettségek alól.
2012. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
57%

Amiért téged a tesód bánt és rágat, azért bántod te a húgod! És majd valamikor ő is agresszív lesz, mint amilyenek ti is vagytok a bátyáddal!

Ez nem olyan becsülendő dolog tőled, mint amekkora mellénnyel leírtad azt! Sőt..

2012. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!