Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adódhat olyan...

Szerintetek adódhat olyan szituáció ahol a nevelőapa jogosan üti meg a nevelt lányát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 13:22
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

majd ha téged is úgy megüt hogy elesel akkor majd oszthatod.Addig a helyedben csöndben lennék.Ez nem egy suhintás volt.

Az pedig szerintem sehol nem normális dolog,hogy egy erős férfi megüti a gyengébb gyerekét.Az hogy az anya odaoda csap ha rossz vagy valami az nem gáz,mert normális esetben ő nem üt nagyot

2012. okt. 14. 18:38
 32/37 anonim ***** válasza:
63%
És vajon miről ment a veszekedés, mint mondtál anyukádnak, hogy a nevelőapád jogosnak érezte a pofont? Ezt nem osztanád meg velünk, hogy teljes legyen a kép?
2012. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Andizsuzsi ***** válasza:
76%
Kérdező! Bár változatlanul nem vagyok híve a testi fenyítésnek, de az normális dolog szerinted, ahogy te az anyáddal és az anyádról beszélsz? 17 évesen azért már nem vagy annyira gyerek.
2012. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
28%
Te sem lettél agyonütve, sőt, elég jól tudod itt is osztani az észt,gondolom azt vártad , hogy majd mindenki szegény kisgyerekez , meg mekkora tapló a mostohád, joga sincs hozzá...és ez nem jött be. Nem ártott neked az a suhintás.
2012. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Akkor is ezt mondtad volna ha a férjed a te gyereked üti meg pl úgy hogy ott marad?

Mert nem rajta múlt hogy nem így történt.

2012. okt. 14. 19:23
 36/37 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképpen nem jó megoldás az fizikai erőszak, még verbális erőszakra adott válaszként sem.

[link]

[link]

2012. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
55%

Na, jól le lettem szavazva... Szerintem te vmit csináltál kedves kérdező, amiért megcsapott! Azt miért nem árulod el?


Amúgy meg egy nő is képes akkorát ütni, hogy földrekerülsz...


Meg h egy apa nem ütheti meg a gyerekét? (persze itt nevelőapa, de ugyanaz) egy férfinak védelmeznie kell a családot, és erősnek lennie, ha meg nem üt meg senkit, ill. nem nevel, akkor meg puhapcsnek hívod... te normális vagy amúgy?

2012. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!