Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megöl a féltékenység. Mit tegyek?

Megöl a féltékenység. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem kint dolgozik Németországban.

Van egy főnöke de nő és egyidős vele ráadásul nem is csúnya.

Állandóan beszélnek telefonon, sokat is találkoznak és nagyon jó viszonyban vannak.

Nincs olyan telefonbeszélgetésünk ahol ne jönne szóba.

A párom tudja hogy féltékeny vagyok de azt mondta hogy neki nem kell senki más csak én és hogy csak engem szeret.

De én mégis lassan megbolondulok annyira féltékeny vagyok.

Mi a véleményetek?


2012. okt. 16. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Tudom h nagyon rossz érzés az én barátom is kint dolgozik Németországba és én is félek h megcsal de mindig nyugtat h neki egyedül én kellek szerintem probálj bennne bízzni és nyugogy le!Kicsit neki is ám idegesítő h ennyire féltékeny vagy vigyáz ne h besokaljon és vitta legyen belöle!
2012. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Jogosan vagy féltékeny. Ilyen távolságban, ha nem a főnökasszonnyal, akkor mással csal meg.
2012. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb fél évre voltunk így külön az exemmel, meg is csalt rendesen. Szóval sajnos nem tudom azt mondani, hogy nem fog megtörténni.

De Te ez ellen nem tudsz semmit sem tenni. Ha meg akar csalni, úgyis megteszi függetlenül attól, hogy milyen messze van tőled.

Viszont a féltékenység megölheti a kapcsolatot, egy hárpiát fog belőled csinálni. Egyszerűen tedd túl magad rajta, dolgozz a jó kapcsolatotokon és persze azért legyél résen.

2012. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkó dolog a párodtól, hogy egy másik nőről áradozik vagy csak megemlíti állandó jelleggel, ha TI beszéltek. Annak a telefonbeszélgetésnek csak RÓLATOK szabadna szólnia nem egy másik nőről... Én is féltékeny lennék, pedig aztán nem vagyok egy olyan típus. Párom sosincs otthon, nem is olyan a viszonyunk, mint régen, néha későn is jön haza, vagy szó nélkül késik és nem vagyok féltékeny. De ha másik nőt emlegetne az lennék!

24/N

2012. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a férjed örül, hogy jó munkahelye van és még a fõnöke is rendes vele. Nem könnyü ez a mai világban. Talán jól esik a férjednek, hogy nincs lenézve, mert magyar.

A fõnöknõnek is biztosan van barátja. Nyugi, ha megcsalna, akkor a sors ugy akarta.

2012. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem róla van szó csak előfordul hogy megemlíti.

Most jön majd haza novemberben.

Én alapból féltékeny típus vagyok és már sokszor beégtem emiatt.

Nem akarok emiatt balhét köztünk.

Ő is féltékeny nagyon, azt mondja hogy retteg hogy valaki elcsábít amíg nincs itthon.

2 gyerekünk van decemberben lesz az esküvőnk.

Tiszta ideg vagyok állandóan.

Nem tudom mit kéne tennem.

2012. okt. 16. 11:56
 7/22 anonim ***** válasza:
Fő a bizalom!
2012. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, az nagyon jó jel, hogy van betegségtudatod, tehát tisztában vagy vele, hogy nem normális állapotban vagy. Nem vagy elszigetelt jelenség, az emberiség elég jelentős hányada szenved a zöld szemű szörnyetegtől. Nagyon értelmetlen szenvedés, és a legtöbben tudják is ezt. Ugyanis senkinek semmit nem használ, csak árt. Neked, a férjednek, a környezetednek, mindenkinek. Haszon viszont nincs ebből semmi. Nem lehet könnyen elfelejteni a féltékenységet, nincs olyan, hogy az ember leveti, mint egy kabátot. Szépen, lassan kezdj hozzá ép ésszel, értelemmel leküzdeni ezt.
2012. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A főnökasszonynak férje van és 3 gyereke.

És magyar, csak ott élnek már régóta.

Egyébként tényleg nagyon rendes mert repülővel fog jönni és kifizeti neki hogy hazajöhessen hozzánk.

Most foglalja majd le neki és ez ügyben beszélnek.

2012. okt. 16. 11:58
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez furcsa!! Én pont akkor lennék inkább féltékeny, ha tudnám, hogy egy csinos nővel van együtt egyfolytában, és nem mesélne róla semmit...
2012. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!