Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyám megfoszt...

Mit csináljak anyám megfoszt a szerelmemtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmes vagyok egy lányba akivel most járok, anyám meg nem engedi ,hogy találkozzak vele. Azért mert állítólag rosszul tanulok, pedig az osztály legjobb tanulója vagyok. Besikerült egy 3-mas és ezért ideges. A SAJÁT pénzemen elküld magántanárhoz pénteken is, amikor vele találkozni tudnék, annyira vágyok rá ,hogy az kimondhatatlan.

De anyámnak hiába mondom, mi mindig csinál valamit pénteken amikor találkozni tudnék vele.

Pedig csak egy szar vasutas leszek nekem nem is kellene ne jól tanulni.


2012. okt. 17. 16:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Anyám az anyával osztálytársak voltak. Jó barátnők voltak még régen általános iskolában. Anyámnak hiába mondom ,hogy mi baja van a lánnyal, de ő azt mondja ,hogy első a tanulás, utána a munka és legvégül az érzelmek.
2012. okt. 17. 18:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyezkedj Édesanyáddal, hogy egy ötös, hány tali!
2012. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lassú Lili válasza:
szerintem anyukáddal le kellene ülni és megbeszélni felnőtt módjára a dolgokat! őszintén elmondani, hogy te mit hogy gondolsz szerintem biztos megtudja érteni!
2013. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán próbálj meg anyukának nemet mondani, és a saját kis lábikóidra állni.


A "sz&r vasutas" témát pedig felejtsük már el, jó? Ha már most semmibe veszed a munkádat, akkor mi lesz veled 55 évesen? Nagyon is szükség van a vasutasokra, nagyon is szükség van a jó szakemberekre.

2013. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

első a tanulás, utána a munka és legvégül az érzelmek.


én is ezt mondom, de én már öreg vagyok (szerinted) (45)

2013. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!