Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gond lehet ebből? A...

Milyen gond lehet ebből? A párom apukája nem fogad el, mert nem gazdag a családom!

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hú egy így egyre gázosabb, amit írsz. Sajnálja tőled a pénzt? Tehát ha elmentek egy 15000 Ft-os vacsorára, akkor fele-fele arányban fizetitek, holott az neked mondjuk az egész havi megtakarításod, neki pedig csak egy napi költőpénze?

De most komolyan: NEM ÁLL KI MELLETTED, NEM VÉD MEG, SAJNÁLJA TŐLED A PÉNZT...

Hahó, mi kell még Neked, hogy rájöjj, ez a pasi nem férfi és a PÉNZ fontosabb neki, mint TE! És itt nem arról van szó, hogy a családja kicsit megbántott! Nem hajnaldóak köszönni Neked, semmibe vesznek! Vérig sértettek! Ha ekkor nem véd meg, akkor mit várhatsz tőle?

Hozzámész, szülsz neki gyereket, a szülei meg a fejedhez vágják, hogy élősködő k*va vagy aki fattyút szült neki és ő majd csendben tűri!

Komolyan mondom az eszemet eldobom, hogy egyes nők mennyire nullára értékelik magukat mert "de hát szeretem". Ez nem szerelem, max a Te részedről!

2012. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tegnap ismét nem állt ki mellettem.Akkor a családja azért piszkált,mert borzalmasan vékony vagyok.Már azt is mondták,hogy lehet,hogy beteg vagyok,menjek el vérképet csináltatni. Hozzáteszem mindig is vékony voltam,de most picikét fogytam.A párom meg hagyta,h ilyeneket mondjanak mikor én meg majdnem elsírtam magam annyira rosszul esett.

Szakítottunk ez miatt és soha nem tudom megbocsájtani ezt neki!!!:( Köszönöm a válaszokat és h felnyitottátok a szemem!

2012. okt. 21. 13:53
 13/16 anonim ***** válasza:

Végigkövettem a történeted. Sajnálom a történteket, de szerintem hosszú távon jobban jártál. Tudom könnyű ezt így mondani, de biztosan jobb lesz később.

Megérdemelsz egy olyan pasit, aki azért szeret, amilyen vagy és Te vagy neki az első.

Fel a fejjel és sok sikert a későbbiekben!

2012. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 AB.ka ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Örülj, hogy ennyivel megúsztad és tanulj belőle, hogy máskor ne szeress bele ilyen emberbe!

Figyeld meg, hogy nem fog "kaparni" utánad! Ez nem csak vagyon kérdése. Érzelmi intelligencia is van a világon. (Általában nem a vagyonnal együtt adják!)

Neki önmagán, a pénzén és a családján kívül nincs más fontos. Ezeket és a szeretetét soha nem lesz képes megosztani.

Tudom, én is hasonlóba szerettem bele.

Szegényebb családból származva! Na, én meg híztam, képzeld! Jó sosem lehettem.

Örülj, örvendj, 1 percig se sirasd, felejtsd el!


Nem felelsz meg anyós - apósnak? Nem áll ki melletted??? ALAP. Menekülj! Közben nézz be hasonló kérdésekhez, hova fajulhatnak ezek az esetek.

Pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

45. hozzászóló voltam.

Lennék a helyedben, mert kevesebb sérüléssel megúszhattad. Most legalább tudod, hogy ezt a típust messzire kerülni kell. Kitartás! Könnyebben észreveszed, ki az, aki igazán szeret! :-) Barátnőzz, szórakozz, kapcsolódj ki, ismerkedj!

Ettől a kapcsolattól MINDEN jobb, ami történhet veled. Ésszel is lehet szeretni... Remélem neked is sikerül legközelebb olyanba beleszeretned, aki ezt ki is érdemli. Nem véletlen voltak a népmesékben a próbák, amiket ki kellett állnia a jelölteknek!

Te is így "vizsgáztasd" őket, ha teheted. Jó móka lesz, meglátod... Szurkolok!

2012. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"szeret a maga módján"


Hát ez az... ezt arra szokták mondani aki rideg, és nem viselkedik szeretően.

Egy embernek szakítania kell a családja mentalitásával, mielőtt párt választ, hogy saját magához válassza a párt, ne a családjához vagy a gyerekkori sérüléseihez, vagy harcostársnak a család ellen, vagy pajzsnak.

Ez itt nem történt még meg.

Általában a 30-as életévek előtt kicsi is az esélye ennek.

2012. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Arra is gondoltam a legutolsó bejegyzésedből hogy ő az, akit piszkálni akarnak, mert elégedetlenek vele, és azért piszkálnak, mert Te az ő választottja vagy, és mindent kritizálni kell, amit a fiú csinál... Neki is nyilván rosszul esik, hogy kritizálják a barátnőjét, nyilván ezért csinálják vele, hogy uralkodjanak rajta.

Ez az ő ügyük, Te nem tudsz ebbe beleszólni, csak úgy tudod megvédeni Magad, ha kimaradsz egy ilyen társaságból!

2012. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!