Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom féltékeny a babánkra?...

Barátom féltékeny a babánkra? Férfiaknál ez gyakori?

Figyelt kérdés

3 hónapos a fiunk, eleinte örült neki, még gügyögött is, de egyre inkább úgy érzem, hogy neki ez teher és azt akarja, hogy megint ketten legyünk. Nem hanyagoltam el őt sem, ismét rendesen beállt a szexuális életünk, kedveskedem neki, de valamiért még többet akar. Teljesen furcsán viselkedik, mikor mondjuk teszem tisztába, vagy fürdetem a babát, akkor mondja, hogy siessek és kb úgy jön oda, mint egy macska, hízeleg, bújik. És sokkal többet akar szexuális téren is, képes lenne egy nap háromszor. De ezt egyrészt még nem kívánom, másrészt nincs rá idő. Nem tudom, miért viselkedik így, de sosem volt ilyen és aggódom, hogy a baba számára egy felesleges dolog és féltékeny rá. Mit tehetnék, hogy kezeljem?

23/L


2012. okt. 18. 00:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

igaza van annak a pasinak aki a munkát írta.

szépen kösse le magát valamivel, nem azt mondom hogy férfi létére kötögessen, de csináljon valamit amit szeret és ami nem a haverokkal mindennap k.o.-ra berúgás.

nem mindig az a legjobb ha segít valaki.

az én párom egyszer fürdetéskor leejtette a gyereket úgy kaptam el, hát azt hittem ott helyben szívrohamot kapok :D

tehát, ha nem alkalmas rá, akkor segítsen úgy hogy nem segít, hanem hagy 1-2 órát egyedül, nyugalomban.

nagyon fárasztó ha pl. hasfájós a baba,sír, nem hajlandó szopni de aludni sem mert éhes, ha elalszik felriad és sír mert hasfájós, nem hajlandó elhallgatni csak ha ringatja az ember...erre nem lehet terhesen felkészülni.

és van amikor csak az segített hogy egész nap kenguruban vittem, "együtt" mosogattunk, vasaltunk, minden.... hát az sem egyszerű az biztos :D

és tényleg a legkevésbé volt kedvem a szexhez.

konkrétan azzal harcoltam, hogy nyitva tudjam tartani a szemem, hogy ne rúgjam ki páros lábbal azokat a rokonokat látogatáskor akik 1-2 óra helyett az egész napot ott töltötték, megették az összes süteményt, pedig direkt a férjem kedvence volt, Neki akartam kedveskedni és gondoltam, marad belőle...hát nem maradt :D

de mi megbeszéltük, a szexet is hogy ne sértődjön meg ha közben belealszok mert hulla vagyok.

és ő lefoglalta magát a hobbijával addig a pár hónapig

2012. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
14-es, imádlak! :)
2012. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
köszönöm:-) 14es.
2012. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%

Elég érdekesek a pnotozások, meg a stílus is...


Aztán ha asszonyka nem törődik a férjével, akkor jön az a kör, hogyházisárkány lett, és megcsalható.

2012. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
82%

jaj ne legyél álszent.

Amikor a fél gyakori azt szajkózza hogy: "légy boldog egyedül is ne a másiktól várd a bodlogságot...satöbbi" akkor miért is kéne egy felnőtt férfiemberrel folyamatosan foglalkozni?

Nem óvodás hogy szórakoztatni kelljen, meg törődni vele. Nyissa ki a szemét és lássa meg a másik EMBERT.

Ha meg emiatt lelép hát ennyit is ért...

Egy pillanatig nem sírnék az ilyenért...


Az meg hogy a pontozással foglalkozol mindent elárul. Szerintem akkor minden kérdésre ugy válaszolj ahogy itt mindenkinek tetszik és akkor lefekhetsz aludni a 100%al...

2012. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen. Megbeszéltük a dolgokat, hogy mit és ki fog csinálni, és tudjunk a másikkal is törődni. Kialakítottuk azt a rendszert, hogy szülők és partnerek is meg tudjunk maradni. A férjem példaértékű apa, imádja a lányunkat, sok időt töltenek együtt. Érdekes, ő nem nyavalygott, hanem segített ahol tudott. Fürdetés, etetés, pelenkázás, öltöztetés. Szerintem ez személyiség függő is. Kérd meg a párodat, hogy a nyafogás helyett segítsen, és mikor alszik a pici, akkor lehet vele foglalkozni, beszélgetni, filmezni, meg amit szeretnétek.
2012. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Megoldódott a problémátok? Azóta mi van veletek?
2013. okt. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!