Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám zsarol engem is és a...

Anyám zsarol engem is és a testvéremet is! Mit csináljak hogy ne zsaroljon minket lelkileg?

Figyelt kérdés
Anyám nincs túl jó anyagi hyelzetben bár annyira rosszban sem..tesom külföldön él és én is.Bár most tesomnak sincs pénze mert most volt az esküvő,nekem meg egy halom adóságot ki kell fízetni.Anyámék elváltak apámmal,de ő sem tud neki adni pénzt,így vagy tőlem vagy hugomtól várja a csodát.Nekem mindig azzal jön hogy bezzeg amikor otthon laktam 1 évig nem volt munkám és ő etetett és ott laktam nála,ez igaz is tény és való..de miért kell lelki zsarolásba kezdeni és cirkuszolni,én örülök hogy végre kijutottam és a kezdek a saját lábamra állni hogy nem függök senkitől és semmitől most elkezd itt zsarolni,meg tesomban is lelkiismeret fudolást kelt,pedig tesom nagyon sokszor küldött neki haza pénzt,de most nem tud.Meg hogy az apánk is milyen szemét hogy ő is kint dolgozik és ahogy itt hagyta a sza.rba egy fillért nem tud neki küldeni,pedig már adott neki 2 szer is 200 eurot plusz egy számítógépet is kapott tőle.Tény hogy nincs túl jó helyzetben,de miért mástól várja a csodát?Neki is lenne lehetősége kimenni dolgozni mert már ő is dolgoztott kint 3 évet,referencia levelei vannak amivel tudja is bizonyítani.Azt mondta ő már nem akar kimenni ő itthon akar dolgozni,ezt megértem,de időlegessen miért nem lehet kimenni addig amíg egyenesben nem jön és ott tudna félre tenni,ehelyett engem hibáztat hogy bezzeg amikor egy évig nem dolgoztam akkor ő tartott el,igaz is,de ezt úgy adja elő mintha nekem lenne köszönhető ahol most tart...
2012. okt. 18. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik anyukád? Ingatlanozik netán?
2012. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ma 19:29


Nem nem ingatlanozik..masszőr és műkörmös.Itt lakunk az osztrák határ mellett,csak több hírdetést kellene feladnia,vagy itt a közeli városokban szórolapokat szétszórni és más is több vendége lenne neki.Mert szinte alapban is csak osztrák vendégei vannak,mert elég sokat járnak át ide,mert ezek a szolgáltatások sokkal olcsóbbak mint náluk.

2012. okt. 18. 19:36
 13/13 anonim válasza:

És ezt mondja vala: Térjetek meg, mert elközelített a mennyeknek országa. (Máté 3:2)


És szombaton nyugovának a parancsolat szerint. - Szent Biblia, Újszövetség, Lukács Evangéliuma 23:57


És szíveteket szaggassátok meg, ne ruháitokat, úgy térjetek meg az Úrhoz, a ti Istenetekhez; mert könyörülő és irgalmas ő; késedelmes a haragra és nagy kegyelmű, és bánkódik a gonosz miatt. (Jóel 2:13)

2020. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!