Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szerencsétlennek,...

Olyan szerencsétlennek, magányosnak és reménytelennek érzem az életem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 20. életévemet, a szüleimmel lakom akiktől sosem kaptam túl sok odafigyelést/szeretettet...


Nincsen barátom (az apukám nem engedi/nagyon rossz szemmel nézné ha pasiznék..), barátnőim sincsenek (őket a suli óta elvesztettem).


Az életem 99%-t a munkám teszi ki, amit meglehetősen szeretek és nem panaszkodom, 180 körül keresem.


Viszont olyan magányosnak és elhagyottnak érzem magam, hogy azt el se tudom mondani! Nincsen senkim és úgy érzem semmim se. Rondának, butának és szerencsétlennek érzem magam.


2012. okt. 18. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
19 évesen az édesapádnak semmi köze a szerelmi életedhez. Járj társaságba, és minden meg fog változni. Sok ember rondának tartja magát, de attól még mások szemében nem biztos hogy az. Ha gondolod beszélgethetünk privátban.
2012. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ejnye kislány, ne bomolj már! Fiatal vagy, el kellene járnod társaságba, nem gondolod?:)
2012. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

180at keresel? ember! máshol egy egész családnak nem éri el ezt a szintet a jövedelme...


borzalmas lehet éhező, elhanyagolt gyermeknek lenni....

ennyi pénzből már nagyon rég elköltözhettél volna, aztán élhetnéd a saját életedet, pasikkal, bulikkal, barátnőkkel.

2012. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22.53 as jol irja!
2012. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
itt valami sántít. mivel keresel te 180 ezret? valószínűleg senki se szeret téged, mert nem vagy vonzó. a többi csak kifogás.
2012. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha 180-at keresnél már rég nem laknál otthon. Kamu az egész.
2012. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

180 ezer ft-os fizetéssel már régen elköltöztem volna..

Élném a saját életem, buliznék, stb.

20 évesen hogy keresel ennyit? Nem irigység..de még egyetemet sem végezhettél..a korod miatt gondolom ezt..

Reménytelennek...van pénzed még szinházba is menni..:)

Válság óta de hiányzik..:))

2012. okt. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdj saját életet, 19 évesen már nem tilthatja meg apád hogy pasizz. Csak rajtad múlik meddig éled ezt az életet.... Gondolom nem igy képzeled a hátra levő 60 évedet....? Mivel elég jól keresel simán kivehetnél egy kis garzont, munkahelyeden nincs társaság, hasonló korúval eljárni ide-oda? Muszáj változtatnod, csak rajtad múlik minden.
2012. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Mért ne kereshetne ennyit 20 évesen. Dolgozhat mondjuk szépségiparban (kozmetikus, fodrász körmös) Na meg amugy sincs sok közötök hozzá.....
2012. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!