Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Nem tudom,...

Terhes vagyok. Nem tudom, hogy mondjam el a páromnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most értem haza a magánrendelésről. De nem tudom,mit fog szólni hozzá.A szüleim tudom,hogy le fognak hülyézni,de a párom szava a döntő! Hozzáteszem,mindig védekeztünk én gyógyszert szedek.Valahogy mégis megfogant a baba.Mit tegyek?
2012. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
30%
Sajnálom. A babát.
2012. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Én is,elhiheted!
2012. okt. 19. 21:21
 23/60 anonim ***** válasza:

Dönts a legjobb belátásod szerint..

Véleményünket elmondtuk..

Nem vagyunk a Te, ill. Ti helyzetekbe..ezért a döntés joga csak a Tied, Tietek.

Nekünk meg nincs jogunk ítélkezni..

2012. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
És sokan jönnek a korommal.Igen szülhetnék,mert a társadalom ezt várja el,mert "benne vagyok már abban a korban",mert "nem vagyok már gyerek".Ez mind igaz ,szép és jó,de arra mért nem gondol senki,hogy annak a gyereknek enni is kell és kell pelenka és ruha és had ne soroljam főleg ne az anyukáknak,hogy mennyi minden kell. És ha valaki most erre azt írná,hogy a szülők biztos segítenének akkor arra annyit tudok mondani,hogy anyám rokkant apám keres 70ezret amiből a kölcsönt is fizetniük kell és ha szülnék,akkor nem az idős szüleimnek tenném! Én sem vagyok abortusz párti,sőt! Elítélem ha valaki szexelni tud,de védekezni nem,aztán meg csodálkozik...De velem nem ez történt.Mindigis felelősségteljesen gondolkodtam,de ahhoz még akkorsem vagyok érett,hogy egy gyereket felneveljek,mert egy gyerek amellett,hogy öröm,iszonyat nagy felelősség is.Látom,mert van pici gyerek a környezetemben. Sajnálom,ha ezekkel a szavakkal,a döntésemmel emberek jóérzésébe gázoltam és higyjétek el,nekem sem könnyű,hogy is lehetne az?! De én ismerem magam,én érzem,mit bírnék és mit nem.És ezt sajnos nagyon nem!
2012. okt. 19. 21:28
 25/60 A kérdező kommentje:
Akik ítélkezés nélkül elmondták a véleményüket és mégha az nem is egyezett a döntésemmel,köszönöm! Minden szó jól esett!
2012. okt. 19. 21:30
 26/60 anonim ***** válasza:
31%
Látom eltökélt vagy. Megkérlek, hogy ne ragozd, miért veteted el a gyereket, tanácsot kértél, hogyan mondd el a párodnak, hogy babát vársz, de utána már nem erről szóltak a továbbiak. Ez már valóban sérti a jóízlésem. Nem kellene provokálni a másikat. Én speciel azért kínlódom már másfél éve, hogy terhes legyek, te meg fennhéjázva sorolod, miért veteted el...ezt ne. Köszönöm.
2012. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:

KEDVES 26!


3 évig jártam orvostól orvosig, mire terhes lettem..

A második gyerek "ránézésre" összejött..

Ne akard görcsösen..ja, nekem is ezt mondták..

Mondani könnyű!

Szorítok, hogy összejöjjön! Tudom mivel jár..

2012. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
21:34! Szólásszabadság! Ha nem esnek jól a szavaim,ne olvasgasd amit írok,nem kötelező.Kötekedni sem az! De hát amúgy nekem fantasztikus és felemelő érzés megölnöm a gyerekem,gondolhatod! Arról,hogy neked nem sikerül a baba,én nem tehetek,de kívánom,hogy összejöjjön,de az a te életed ez meg az enyém! És mégegyszer,ha nem tetszik amit írok,kérlek,ne olvasd és ne kommentáld,mert ez most itt nem rólad szól!
2012. okt. 19. 21:45
 29/60 anonim ***** válasza:

Hozzátenni már nem tudok, csak szívből kívánom, hogy a döntésed számodra is jónak bizonyuljon később is és megtaláld az utad, még ha most nehéz helyzetbe is kerültél.

Minden jót!


24N

2012. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm és hasonló jókat kívánok neked is!
2012. okt. 19. 22:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!