Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Nem tudom,...

Terhes vagyok. Nem tudom, hogy mondjam el a páromnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most értem haza a magánrendelésről. De nem tudom,mit fog szólni hozzá.A szüleim tudom,hogy le fognak hülyézni,de a párom szava a döntő! Hozzáteszem,mindig védekeztünk én gyógyszert szedek.Valahogy mégis megfogant a baba.Mit tegyek?
2012. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
60%

Az 50-es jól mondta.

Az élet nem mindíg úgy alakul, ahogy tervezzük. Ha most akar jönni az a baba, miért ne jöhetne. Lehet, hogy úgy elintéznek az abortuszon, hogy többet nem lehet, akkor meg itt rinyálsz hogy mit csinááljak nem lehet gyerekeem....

2012. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
19%

Ne foglalkozz a fröcsögőkkel!Hallgass a szívedre!Kitartást!Üdv!


21/L

2012. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem bőven elég indok az, hogy NEM AKARJA!

Nem teszi boldoggá.

Világos ez itt bárkinek??


Mindenki csak a megfogant embrióval foglalkozik, de az anya nem érdekel senkit??


Ti hogy éreznétek magatokat, ha olyan dolgot vállalnátok egy életre, amit egyébként nem akartatok?

2012. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Szerda reggel megyek.És végre vége ennek a rémálomnak!Köszi aki megértő!
2012. okt. 22. 19:45
 55/60 anonim ***** válasza:
43%

23:34


Milyen "anyáról" beszélsz??


"Nem tudnék lemondani semmiről egy gyerek kedvéért"

Ez neked egy anya??

Ez egy önző dög, aki legyilkoltatja a magzatát.

Azután majd ide irkál pár év múlva, hogy nem lehet gyereke, mit csináljon?!


Azt csak halkan teszem hozzá, hogy pelenkára nem telik,

de az abortuszra, (meg a doki zsebébe) van pénz...

2012. okt. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Agyatlan utolsó, az abortusz egyszeri kiadás, a gyerek meg folyamatos.
2012. okt. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Na azt gondolom,hogy azoknak,akik nem köpkölődtek,köszönöm a megértést,annak a megértését,hogy mért így döntöttem! Nem akarok gyereket ezért szedek gyógyszert,nem a felelőtlenségem miatt lettem terhes és mivel továbbra sem szeretnék még ezért döntöttem úgy ahogy.De nem magyarázkodom,mert akik szemellenzővel köpködnek mindenkire aki nem veti el kategorikusan az abortuszt,azok úgyis köpködni fognak mindig,de ez csakis őket minősíti! Eldöntöttem,a családom benne támogat,támogatna /lelkileg,mert anyagilag nem tudnak/ha megtartanám is,de nem így döntöttem és ők ezt elfogadják.Igazából nem is értem,ide mért írtam ki kérdést,hisz ítélkezni valaki feje felett könnyű,meg úgy tenni mint ha,pedig senki nincs a helyzetemben! A semmire nem szülök gyereket! Akik meg képtelenek az elejétől elolvasni a válaszaimat és értelmetlenül írogatnak,azokat csak sajnálni tudok! Végül annyit mondok csak,hogy nem írok ide többet,sokak örömére,de megyek a műtétre és túl leszek ezen az egész rémálmon.Ja és a doki zsebébe mért is kéne pénzt tömködnöm? Ez egy "rutinműtét" ő ezért kapja a fizetését,neki ez a munkája.Akit érdekel,mi van velem,az privátban írjon,mert a kérdést törlöm és nem fogom olvasgatni a buta emberek hozzászólásait akik ítélkezni meg elítélni tudnak csak embereket! Szóval írhatnak olyanok,de én már nm olvasom el :)! Mégegyszer köszönöm azoknak,akik megvédtek,és kicsitis megértették a dolgok miértjét vagy túlláttak a dolgokon! Tőlük elköszöntem Sziasztok!
2012. okt. 23. 11:15
 58/60 anonim ***** válasza:
69%

06:11

"Agyatlan utolsó, az abortusz egyszeri kiadás, a gyerek meg folyamatos"


Tudod ha ezt vallották volna a szüleid is annak idején, most nem lennél itt!!

Ezek szerint ők is "agyatlanok" voltak, hogy nem mentek veled abortuszra?!


Egy csomó pénzükbe kerültél, és mégis hü lye maradtál!!

2012. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

"Azt csak halkan teszem hozzá, hogy pelenkára nem telik,

de az abortuszra, (meg a doki zsebébe) van pénz..."


A logikus gondolkodás nem az erősséged, ugye?

2012. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként én tervezett gyerek voltam, nyilván az anyagi feltételek is megvoltak hozza. Én igenis tisztelem,becsülöm azt, aki képes felelősen gondolkodni a gyerekvallalasrol. A gyerek nem merül ki annyiban, hogy hopp, megtartom, lesz ami lesz. Etetni kell, pelenkazni, ruházni, stb. Havi 30-50 simán elmehet egy gyerekre es akkor meg nem volt beteg es semmi extra kiadás nem volt. Persze lehet a semmire is szülni....
2012. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!