Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Nem tudom,...

Terhes vagyok. Nem tudom, hogy mondjam el a páromnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most értem haza a magánrendelésről. De nem tudom,mit fog szólni hozzá.A szüleim tudom,hogy le fognak hülyézni,de a párom szava a döntő! Hozzáteszem,mindig védekeztünk én gyógyszert szedek.Valahogy mégis megfogant a baba.Mit tegyek?
2012. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Volt antibiotikumos kezelésem,de akkor nem voltunk együtt a párommal. Mindig a táskámban tartom a gyógyszert ami meg messze van a radiátortól.Hasmenésem sem volt,ezért nem értem az egészet,mert ezekről én is tudom,hogy csökkentik a hatását. Nem értem,akármennyit gondolkodom,nem értem.
2012. okt. 19. 20:26
 12/60 anonim ***** válasza:
54%

Hú most megijedtem.. én is Symicia-t szedek :O

Szerintem döntsétek el a pároddal! Én mondjuk 17 vagyok, de megveszek hogy még nem lehet gyerekem a korom miatt, alig várom hogy szülhessek :) De kinek milyen a felfogása, ha te nem érzed magad érettnek rá(és az írásodból látszik is, hogy még nem kéne, vagy lehet sosem akarsz) akkor inkább vetesd el. Nem vagyok híve az ilyennek, de szerintem a gyerek érdekében inkább ez, mint hogy rosszul neveljétek fel, vagy a te élted is tönkremenjen benne.

2012. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg,hogy nem ítéltek el.Itt ül a párom,elmondtam neki a dolgot és azt mondta,akárhogy döntök,ő támogat! Belátja,hogy még nem értünk meg egy gyerek érkezésére és még anyagilag sem állunk úgy.Jövőhéten megyek értekezni az orvosommal,és megbeszéljük a sajnálatos tényt,hogy nem tarthatom meg a babát! Persze,most itt bőgök,de hát ez gondolom normális ,na meg a hormonok,stb. Nehéz lesz és készítem magam a megvető tekintetekre meg a gúnyos megjegyzésekre majd,de iagaza van a 17 éves utolsó hozzászólónak: ne legyen miattam rossz a gyerekemnek!
2012. okt. 19. 20:44
 14/60 anonim ***** válasza:
36%
Ez az utolsó mondatod komoly? Hiszen most teszed vele a legrosszabbat, amit csak lehet....
2012. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
És az jobb lenne,ha megszülném és szenvedne azért mert én még nem nőttem fel a feladathoz? Még nem egy értelmes lény,nincsnek érzései,még nem "fáj" neki lelkileg ha megteszem.De ha megszülöm és rossz anya leszek akkor egy életre lelki nyomorék lehet a gyerekem! Mindegy,én már döntöttem,és így is lesz! Ez nem csak az én érdekem!
2012. okt. 19. 20:59
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy már azért aannyira fiatal. Én is 24 voltam, nem voltam érett az anyaságra és ráadásul nem is biztos párkapcsolatba szültem, de megtartottam, ma már 9 éves a lányom, imádom és az apja is, ha belegondolok, hogy majdnem elvetettem akkor hálát adok az istennek, hogy nem tettem meg!
2012. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem és minden érv emellett szól,sajnálom,ha ezzel sokak nézeteit sértem,de ez mégiscsak az én életem!
2012. okt. 19. 21:01
 18/60 anonim ***** válasza:
15%

Nem itéllek el.Nőtársammal nem tenném...

Fontold meg. Első gyereket elvetetni veszélyes.

Nézz utána..

2012. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, a te döntésed én csak leírtam az én sorsom és tapasztalatomat. Miért lennél rossz anya? Ez hülyeség. Elárulom, talán tíz év múlva pont ugyanezt fogod érezni, hogy még nem vagy kész...erre akkor kész egy nő, amikor már terhes lesz, ez egy folyamat, nem egyik napról a m ásikra ébred rá az ember, hogy hoppá tegnap még nem lettem volna jó anya, ma már igen! _Ez nem így megy. ÉS nemigaz, hogy nem érző lény, már minden sejtjével beléd kapaszkodik, te vagy az egyetlen amiből fejlődik, én ezt egyszerűen gyilkosságnak tekintem, lehet lepontozni nem érdekel. Nem vagy felelőtlen, mert szedtél gyógyszert, de gondoljátok át mégegyszer.
2012. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Érzelmileg akkorsem kötődik,mintha már megszületett volna.Átgondoltam.Sajnos így lesz és kész! És minél hamarabb!
2012. okt. 19. 21:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!