Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Nem tudom,...

Terhes vagyok. Nem tudom, hogy mondjam el a páromnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most értem haza a magánrendelésről. De nem tudom,mit fog szólni hozzá.A szüleim tudom,hogy le fognak hülyézni,de a párom szava a döntő! Hozzáteszem,mindig védekeztünk én gyógyszert szedek.Valahogy mégis megfogant a baba.Mit tegyek?
2012. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
43%
40-es azért arra kíváncsi lennék, hogy ha az édesanyádat megkérdeznéd hogy mennyi idő alatt döntötte el, hogy élhetsz vagy nem, 5 perc alatt dőlt volna el....Nem a döntés ellen beszélek, a kérdező valóban alkalmatlan az anyaságra, hanem a MÓD ahogyan tálalta!!
2012. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Mivel tervezett gyerek voltam, így maga a kérdés baromság.


Miért, hogyan tálalta? Semmi sértőt, vagy olyan dolgot nem írt, amivel bárkit megsért.

Ha úgy gondolja, hogy jobb a gyereknek, ha nem egy olyan családba születik, ahol csak púp a hátukra, akkor így gondolja.

2012. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
9%

Olvasd el a kérdező kommentjeit, majd meglátod...


Ez öt perces dolgot, meg feltételes módban értettem, hogy akkor is ilyen megértő lennél?

2012. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
69%

Elolvastam, végig. És én semmi olyat nem látok, amiért ilyen kioktatást érdemelne.

Nyilván nem 5 perc alatt döntött. Egyrészt vegyük azt számba, hogy fogamzásgátlót szedett, ami arra utal, hogy NEM akar gyereket.

Másrészről amikor érezte, hogy baj van,már az orvosi vélemény előtt is biztosan volt egy elképzelése a dologról. A párjával pedig szintén beszélnie kellett, de ettől még neki már biztosan volt egy véleménye a dologról.

De mondom, én 5 másodperc alatt tudnám, hogy nem, és az első gondolatom is ez lenne.

2012. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

Jaj ez az "5 perc alatt döntött, micsoda szemét" dolog akkora marhaság. Ez pont egy olyan kérdés, amiben az ember ha egy pillanatig is magába néz tudja, hogy mi a válasz. Anyukámék sem terveztek engem, sőt, a kapcsolatuk sem volt az a sziklaszilárd, betonbiztos (el is váltak) de mégis vállaltak. És igen, 5 perc alatt tudták, hogy kellek, vagyis Anya tudta, Apa meg rábólintott. Mindketten készen álltak Rám, és ennek fényében viselkednek a mai napig velem.

Ezt az ember tudja, amikor oda kerül. Készen áll vagy sem, ezt tudja abban a percben, amikor rájön, hogy gyermeket vár. Ezt el kell fogadni.


24N

2012. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

Úgy bírom az ilyen embereket, akik egy kérdésből és pár mondatból jobban tudják, hogy készen áll e a kérdező egy gyerekre, mint aki feltette a kérdést...

És igen is, elég pár másodperc.. megkérdezi magától, hogy kell-e neki ez a gyerek, és tudni fogja.

2012. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat.Aki meg nem tud értelmezően olvasni,sajnálom.A döntésem végleges ha kiveri valakinél a biztosítékot ha nem.Ettől nem vagyok kevesebb senkinél sem! Azt is leírtam a párom,mit mondott nekem,de ha valakinek ez már fáradtság,hogy elolvassa,sajnálom! Mégegyszer köszönöm a kedves és nem ítélkező szavakat!
2012. okt. 20. 12:45
 48/60 anonim ***** válasza:
76%
De több sem vagy senkinél ettől...mielőtt téveszmékbe kergeted magad lassan....
2012. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Ezt megint csak nem mondta.


Látom valakinek nagyon nehéz a felfogása. Nem kevesebb senkinél = mint mindenki más.

2012. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
62%

A kérdező írta:


"De hát amúgy nekem fantasztikus és felemelő érzés megölnöm a gyerekem,gondolhatod!"

Ezt senki sem gondolja!

Viszont végig olvastam és csak azt látom a soraidból, hogy a saját kényelmed érdekében öleted meg a leendő gyermekedet.


"'Pénzbe kerül a pelenka"

Hát ez azután a komoly indok.

Nekünk sem volt pénzünk, de mi annak idején KIMOSTUK !!

Volt 20 db. pelus és ez ki is szolgált egy gyereket.

Persze a mostani "nagy magyar anyák" ilyet el sem tudnak képzelni.

Persze te megtervezted az életedet: iskola, karrier, esküvő, gyerek stb... csak éppen az élet átírta, és te képtelen vagy alkalmazkodni az új szituhoz...

De kérdezem, mit fogsz tenni, ha véletlenül ismét terhes leszel mondjuk fél év múlva??

Ismét megöleted??

Ez jusson majd az eszedbe minden szeretkezés előtt!


Na sajnáld csak tovább magadat...

2012. okt. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!