Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Nem tudom,...

Terhes vagyok. Nem tudom, hogy mondjam el a páromnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most értem haza a magánrendelésről. De nem tudom,mit fog szólni hozzá.A szüleim tudom,hogy le fognak hülyézni,de a párom szava a döntő! Hozzáteszem,mindig védekeztünk én gyógyszert szedek.Valahogy mégis megfogant a baba.Mit tegyek?
2012. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5 6
 31/60 Septimius ***** válasza:
0%
Azt írtad, hogy volt antibiotikumos kezelésed. Ha ilyesmit szedsz, úgy tudom, hogy a teljes ciklusra kihatással lehet. Azt ajánlják, hogy abban a hónapban és utána +7 gyógyszeres napig használjunk óvszert. Érted, mivel elveszi a hatását, ezért olyan, mintha előtte sose szedted volna, a fogamzásgátlót, tehát mindent kezdhetsz előről. Szerintem jól döntöttél, én is így tennék, ezt csak azért írom le, hátha ez volt a baj és hogy legközelebb ne forduljon elő se veled, se bárkivel, aki ezt olvassa.
2012. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt abban és az utána következő időszakban sem egyéb okok miatt.De köszi a megértést!
2012. okt. 19. 22:55
 33/60 anonim ***** válasza:
25%

szóval tegnap rögtön hazamentél az orvostól, és onnantól kezdve még másfél órára (!) volt szükséged, hogy dönts a gyereked életéről. hú. hú. megfogalmazni sem tudom hogy mit gondolok erről.


na de még ez: oké, döntöttél, te életed. elveteted. de hogy van arcod azt mondani, hogy mindez a gyereknek is érdeke?? hogy jobb lesz így neki?? nem veszed észre hogy ez mennyire abszurd és morbid?! hogy lehetne valakinek az az érdeke hogy meghaljon?!?

2012. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
54%

"Terhes vagyok. Nem tudom, hogy mondjam el a páromnak"

A szerencsétlen párod mire hazaér, már el is veteted.


"de a párom szava a döntő"

Miben is?????

2012. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
44%
33as, na én is pont erre céloztam pár kommentel arrébb...állítja, hogy azzal teszi a legjobbat a gyerekének(akit még előtte érzéketlen sejtnek hívott), hogyha megöleti, mert az neki is jobb lesz! Anyám...
2012. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
87%

Ne kössetek már bele, nem vagytok a helyében, nem érzitek át a dolog súlyát!! Ebben a helyzetben igen is jobb az abortusz(pedig utálom még ezt a szót is..) mint hogy megszülessen a pici, és nincs pénz enni mert azért egy gyereknek nem kis pénzben van, aztán látjátok, ő maga írta, hogy nem kell neki gyerek, lehet soha mert nem anya típus, akkor meg lehet elhanyagolná, vagy átadná másnak, a szülei nevelnék vagy bármi.

Azt mondta, hogy a párjának van döntő szava, mivel gondolom ő keresi a pénzt otthon, de ő meg azt mondta hogy döntsön a csaj a baba sorsáról. Lehet, hogy megbánja majd, de másik baba bármikor lehet, viszont ha megszüli és rossz sorsa lesz azt szerintem még egy olyan nő sem bocsájtaná meg magának, aki utálja a gyerekeket.(mert igen is, van ilyen)

2012. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan már, itt nem erről van szó! Nem azért veteti el, mert a gyerek éhenhalna, hanem mert ő így döntött! Az érvei visszataszítóak, itt az a probléma. Mindenki úgy dönt az életéről ahogyan akar, természetesen, csak a mód ahogyan tálalja, számomra undorító.
2012. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
56%

"Nehéz lesz és készítem magam a megvető tekintetekre meg a gúnyos megjegyzésekre majd,de iagaza van a 17 éves utolsó hozzászólónak: ne legyen miattam rossz a gyerekemnek!"


Visszakerestem, na ez volt az a mondat, ami kiverte nálam a biztosítékot.

Kérdező, menj abortuszra, de maradj nagyon csöndben.

2012. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
90%
Ő így döntött, mert ő ismeri magát, nem úgy mint mi őt. És tudja magáról hogy milyen sorsa lenne a gyereknek, ha megszülné. Minden szavából ez sugárzik, nem való neki még a gyerek, vagy lehet hogy sohasem, mert neki fontosabb még 24 évesen élni az életét. Ő így gondolja, az ő dolga, az ő döntése.
2012. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
51%

Úgy bírom, hogy egyesek itt úgy ítélkeznek, mintha minimum istenek lennének.

Nekem 5 perc is elég lenne a döntésre, ha nem akarom,nem akarom. És a kérdező mindent megtett azért, hogy ez ne így történjen! Nem ő felelős a történtekért.


És tudjátok ha választani lehetne aközött, hogy éljen egy olyan anyával, akivel nem vagyok boldog, mert sosem akart és sosem örült nekem, és ezáltal nekem is csak az élettani szükségleteim lesznek kielégítve, akkor köszönöm, de én sem születnék meg.


Szóval lehet ellenezni az abortuszt, de más döntésébe beleugatni és ítélkezni felette nem.

2012. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!