Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás reggel és este fél...

Futás reggel és este fél 40-40 percet? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ja és előtte igyak meg 2 dl tejet vagy utána? Vagy jó úgy, hogy előtte is és utána is?1-1 dl 1,5%-osat?
2012. jún. 10. 17:26
 1/5 A kérdező kommentje:
162-60 kg vagyok. Fogyni és izmosodni is szeretnék. Tornázni szoktam mikor nincs kedvem futni. Ezeket szoktam: http://www.youtube.com/watch?v=h30dWmbvsfk&feature=BFa&list=..
2012. jún. 10. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek 1-2 hónapig elég ha napi 1x futsz 1 órát (heti 4x), az mind1 mikor futod le! Aztán ha belejöttél, csinálhatsz héten 2x intervallumos futásokat (60sec gyors futás, 90sec lassú gyaloglás 20percig) de inkább google néz utána, mert nincs kedvem leírni az egészet!


Izmosodás inkább fegyencedzést csinálj ha nincs otthon súlyzód, bár ettől nem érsz el látványos izomfejlődést de kezdetnek nem rossz!


A tejet meg hanyagold mert csak hizlal, inkább vegyél fehérje port és vízzel keverve igyad! És fehérjedús táplálkozz (csirkehús,hal, zsírszegény túró,tojásfehérje..stb)

2012. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne igyál tejet, inkáff tejsavó fehérjét igyál, mert a tej tele van olyan enzimekkel amik nem feltétlenül jók a fogyáshoz (gondolj arra hogy a tej a kis boci növekedésére szolgál természetes körülmények között). A futás is jó, de az aerob (nem arobik) sokkal jobban égeti a zsírt. A lényeg, hogy a szokásosnál nyagyobb tempóval kell sétálni megállás, lassítás/gyorsítás nélkül legalább 45percig. Szerintem elég napi 1szer, és szerintem heti 6szor bőven elég. Ha van rá pénzed jó, ha veszel BCAA-t is például [link] és fontos, hogy csirkemellfiléből szinte bármennyit ehetsz de a szénhidrátot és a telített zsírt csökkentsd.

Ha izmosodni is szeretnél azt akkor csináldd, ha lement a zsír kb 90kg leszel, mert egyszerre izmot építeni és fogyni nem lehet.

Az ilyen tornavideókat kerüldd, mert ettől nem leszel izmos :D (nézdd például updatenorbit, ő sem izmos), járj inkább konditerembe (nem fognak kiröhöhni meg semmi).

Kitartást!

2012. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát akkor ne iktassam be úgy esetleg, hogy egy nap futás és másnap hasizom/hátizom gyakorlatok? Először fussam le a + kilókat és aztán jöhetnek ezek?
2012. jún. 10. 18:33
 5/5 harleynagyi válasza:
reggelire egyel protein vagy is tojast , hust , es reggeli utan varj egy orat mielott edzel ,...A futastol nem izmosodol de karba tartod magad , igyal sok vizet . En heti 5x edzek
2012. nov. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!