Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, a párom pedig...

Beteg vagyok, a párom pedig bulizni megy este. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

39 fokos lázam van már 2. napja, alig bírok mozogni és a párom este bulizni megy a haverjaival. Nem élünk együtt, bár már 3 éve együtt vagyunk. Ti mit szólnátok ehhez?

24L


2012. okt. 20. 10:19
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
26%

11:08 vagyok


Volt már rá példa hogy párom akkor betegedett le amikor az éves osztálytalit szerveztük,régi jóbarátok,évente egyszer találkozunk.Eszemben sem volt otthonhagyni lázasan,óránként hányással,korházhoz nem volt elég beteg,otthonhagyni egyedül már az volt.Pedig akkor még nem laktunk együtt,de ő is én is egyedül laktam.(honnan veszi a válaszolók hogy a kérdező a szüleivel él?)

Párom is mondott már le bulit,pedig azzal a barátjával kb 2 havonta tud csak találkozni,de nem volt szive itthagyni,pedig csak a szokásos vesegörcsöm volt,aminek csak a megfelelő bogyók és pár nap kell,nem halok bele.


Nem a kötelességről van szó,hanem ez egy gesztus a szeretett ember felé,aki mindennél fontosabb.

2012. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Na a lényeg, hogy ti így gondoljátok és pont egymásra találtatok. Így nekünk kevesebb olyan mentalitású ember marad, mint amilyenek ti is vagytok. Egy eséllyel kevesebb, hogy ilyennel hozzon össze a sors. Bár én menekülnék ilyen ember mellől. Amúgy kérdező mi a helyzet, élsz még, vagy elvitt a párod hiánya?
2012. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

82%-os vagyok

Én meg az olyantól menekültem aki betegen magamra hagy.

Mindenkinek megvan a maga párja,én megtaláltam.

A kérdező még nem,majd időven rájön.Mert úgy sejtem,nem csak ebben nem egyeznek.

Márpedig igy nincs értelme hosszú távon tervezni.

2012. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!