Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, a párom pedig...

Beteg vagyok, a párom pedig bulizni megy este. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

39 fokos lázam van már 2. napja, alig bírok mozogni és a párom este bulizni megy a haverjaival. Nem élünk együtt, bár már 3 éve együtt vagyunk. Ti mit szólnátok ehhez?

24L


2012. okt. 20. 10:19
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellene veled maradnia? Én 39 fokos lázzal írtam egy nap két vizsgát.
2012. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%

Jaa, tehát ha a kérdező szenved, szenvedjen a párja is. Aha. Sőt, szenvedjen mindenki! Komolyan mondom ma már a nők simán seggből-szájba rakatják magukat, de egy kis láztól szenvedjen mindenki, meg senki ne érezze jól magát. Hadd menjen, ő egészséges. A végén még ráragasztod a cuccot.

Vagy üljön az ágyad mellett és lesse kívánságodat?

2012. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

utolsó: nincs szó az exemről, hanem a jelenlegi páromról:) félreértetted.

Igen, egy válaszoló érzi azt amit én: rosszul esik, hogy ő önfeledten elmegy bulizni, míg én az ágyat nyomom. Én fordítva nem tudnék elmenni és vidám lenni és nem aggódni a páromért. De ez én vagyok:)

Ja, és az ágyból írok:))

2012. okt. 20. 11:02
 14/43 A kérdező kommentje:
egyébként tőle kaptam el, ez benne a poén:) és szerinte 39 nem egy kis láz, hanem igenis rosszul érzem magam és étvágyam sincs, óránként megyek hányni. De ez semmiség:)
2012. okt. 20. 11:04
 15/43 anonim ***** válasza:
57%
Én vagyok, aki megértelek. De más világot élünk már, jobb lesz ha belenyugszol, el fog menni :(
2012. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
72%

De ha egyszer nem is éltek együtt, akkor miről beszélünk??? Ott van neked gondolom anyuci, majd ő pátyolgat... Bár megjegyzem, engem 7 évesen is simán otthonhagytak egyedül a szüleim betegen, mégsem haltam meg... Akkor felnőtt létedre oldd már meg.

Ha együtt élnétek, azt mondom oké, jogos a kérésed, de ez így csak tinglitangli kapcsolat, nem kötelessége ott lenni melletted.

2012. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
tehát már a kapcsolatom is tinglitangli, csak mert nem élünk együtt. Szuper, hogy az emberek belelátnak a kapcsolatomba:)
2012. okt. 20. 11:06
 18/43 anonim ***** válasza:
88%
Mikor utoljára ennyire beteg voltam,hogy szinte a wc-ben laktam,eszembe sem jutott netezni,örültem,hogy el tudtam vonszolni magam néha az ágyig.Ha te képes vagy arra,hogy fórumozz,akkor kibírsz egy estét úgy,hogy ne legyen forródróton veled a párod,aki amúgy sincs veled minden este,mert nem nálad lakik.
2012. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
73%

Nekem rosszul esne, mert hasonló helyzetben én nem tudnék szórakozni azzal a tudattal, hogy a szerelmem otthon épp rosszul érzi magát. Hál istennek a párom hasonló mentalitású, ilyen helyzetben biztos mellettem lenne, akár együtt élnénk, akár nem (bár mi hamar összeköltöztünk, de biztosan tudom, hogy a ti szituációtokban ott toporgott volna az ágyam mellett, míg jobban nem leszek).

Mondjuk az kérdés, hogy ti hogy szoktatok ilyen helyzetekben viselkedni, mennyire vagytok pátyolgatós természetűek, mert ha nem megszokott dolog, akkor valahol érthető, hogy nem jut eszébe veled lenni. Jelezted neki, hogy szükséged lenne rá? Tudja, hogy nagyon rosszul vagy?

2012. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz képest, hogy állítólag 39 fokos lázad van és óránként hánysz, elég jól elinternetezgetsz.

Ezek szerint nem akkora a baj, hogy a párod ne menjen bulizni.

Majd ha már netezni sem lesz erőd, akkor majd ő is veled marad.

2012. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!