Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy élni anyám?...

Miért nem hagy élni anyám? Azt csinálok magammal amit akarok.

Figyelt kérdés

Már elmúltam 18, nem velük élek úgyhogy nem érdekel amit mond nem is értem miért szól bele a dolgaimba. Mindent kipróbálok ami csak létezik mert én élni jöttem ide nem unatkozni meg idegeskedni, hogy a számla meg a pénz. Legtöbbször leszarok mindent és nem érdekel hogy mi fog történni az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat a többi nem számít. Inkább kiélem magam most mint 40 évesen aztán ha megbánok valamit az az én bajom lesz nem anyámé. Általában bulizok, iszok, cigizek, füveztem már sokszor mégsem vagyok függő, csajozok meg minden ilyet csinálok mert még fiatal vagyok. Sok mindenről nem tud anyám de mindig azt mondja hogy nem akar eltemetni, tök mindegy mert akkor is meghalok ha egy szobában ülök egyedül és nem csinálok semmi károsat. A nyakamtól a bokámig szinte mindenhol van tetkó és minden egyes találkozásnál hallgatnom kell a fél órás szövegeit miattuk. Így is felvettek dolgozni, ha nem lesz munkám akkor csinálok pénzt másból de ez is az én testem, nem másnak csinálom hanem magamnak. Van saját stílusom ami tetszik a lányoknak és én szeretem ha tetszem nekik. Nem baj ha nem tart sokáig a kapcsolatunk mert elég akkor sokáig együtt maradni valakivel ha már házasok vagyunk. Majd egyszer vagy megváltozok vagy nem, így is szeretnek az emberek. Nagyon sokat veszekszünk mert nem akar elfogadni, ilyenkor otthagyom mert nem érdekel utána meg azzal van kiakadva hogy sose hallgatom meg. Már ott tartunk hogy havonta kétszer vagy háromszor megyek oda. Mit csináljak? Nem fogok megváltozni.

22/F


2012. okt. 21. 16:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nálad kicsit kitolódott a lázadás korszaka.
2012. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit más mint 14 évesen.
2012. okt. 21. 16:59
 13/20 anonim ***** válasza:

Én lettem lepontozva, gondolom, a tetkó miatt.

Nem baj. Nem sértődtem meg.

De nekem nem ettől lesz férfias valaki.

2012. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A tetoválást nem másnak csináltatja,hanem magának. És,ha Ő jól érzi magát,a bőrében,akkor miért ne?!Semmi kifogásom a tetoválás ellen...Még a cigizés ellen sincs,bár azt annyira nem díjazom.:) Hagy bulizzon.Jobb,mintha 40 évesen járna el.Akkor sokkal cikibb szerintem.A füvezés...hát...az-az, ami annyira nem tetszik.De az ő élete.saját kárán tanul az ember.
2012. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Osztom annak a véleményét, aki szerint nem az öregkorra kell készülnünk. Most komolyan, az egész gyerekkorát, fiatalkorát inkább eldobja, vagy nem élvezi ki kellően csak azért, hogy majd 50-60 évesen mások véleményére támaszkodva éljen? Kit érdekel, mit gondolnak mások, és ez most nem csak az öregkorra vonatkozóan. Mondd meg a szüleidnek, hogy örülsz neki, hogy ennyire aggódnak, és ne aggodalmaskodjanak annyit, inkább most éled ki magad (bár 22 évesen.. hát.. nem vagy már valami kamasz), mint később, vagy egyáltalán nem.

Egyszer élünk emberek.

2012. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ezt a Yolo f*szságot majd kinövöd...mindenki kinövi...de az az igazság, hogy ha drogosan összehozol egy fogyatékos gyereket akkor majd vinnogsz, hogy jajj istenem miért csináltam? Dehát mondhatod, hogy és? Mi vna akkor? Én bajom? Hát egyrészt...azé is aki szeret másrészt...gondolkodni kéne....az emberek egészségesek és kiegyensúlyozottak tudnak lenni 40 évesen anélkül hogy széjjelk*rták a környék összes r*bancát, és kipróbálták az összes drogot, vagy összehoztak egy májsorvadást...
2012. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
anyád eltartott,nevelt és te igy leszarod a vélemnyét ? kihez mész majdha valami baj lesz? drogoa barátaidhoz??! felőtlen vagy . 21éves vagyok és tudom mi az a tisztelet.. énis bulizok,iszok de mértékkel. Attol, hogy még nemvagy függő még lesz. Tedd össze a kezed hogy anyád szeret nemugymint ebbe a városba,hogy bedobja a gyerekét a kandallóba.
2012. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

valamit rosszul csinált, ha ilyenekben érzed azt, hogy élsz, vagy ha neveléstől függetlenül vagy ilyen akkor az lehet még nagyobb baj.


ez valami személyiségzavar lehet, jó esetben

2013. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igazad van. Le kell szarni mindent. De legfőképpen téged. Ez nem saját stílus. Te egy baromi hülye vagy.
2013. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:*
2013. okt. 27. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!