Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly kapcsolatban alap...

Egy komoly kapcsolatban alap feltételnek számít a nő kezét megkérni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 21:57
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
57%
Nem, nem mindenkinek számít a papír és attól még komolyak a szándékai. Az a fontos, amit nap mint nap tesz vagy mondd egy ember a másiknak, nem az, hogy egy tömeg előtt azt mondja, hogy igen (netán egy templomban, ahol először van életében, mert nem hívő, csak jól mutat majd a képeken és mert "így szokás").
2012. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2012. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
62%
bocs az offért, de mi a helyes válasz, ha az igent és a nemet is lepontozzátok?
2012. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
79%
...Karaj?....
2012. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pl nálunk párom házasságellenes, részben meg is értem, mert egy felesleges hajcihő, és nem garancia semmire(én csak a fehér ruha miatt vágyok rá :D ). 4 éve együtt élünk, szeretjük egymást, nem változna semmi, ha összeházasodnánk.
2012. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

13-as! TALÁN! :))


Egyébként neked kell tudnod, hogy a párod mit szeretne és te mit szeretnél. Én szeretnék házasságban élni, így igen, számomra egy évek óta tartó kapcsolat után így fiatalon jól esne egy gyűrű, azonban sokan teljesen mást vallanak, ergo erre nincs helyes válasz.

2012. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy egyezzen az elképzelésetek. Ha mindketten házasságpártiak vagytok, vagy az egyikőtöknek mindegy, de a másik kedvéért belemenne a házasságba, akkor házasodjatok. Ha mindketten úgy gondoljátok, hogy nem ez számít, akkor minek.
2012. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Már a kapcsolatunk elején kikötöttük hogy nem fogunk megházasodni. De én azért vágynék arra hogy megkérje a kezem, nem feltétlen kell azt jelenteni hogy azután házasság lenne belőle.

Már többször felvetődött ez a kérdés köztünk, érdekelt hogy ti milyen véleményen vagytok. Én nem pontoztam még senkit sem.

2012. okt. 22. 01:19
 19/38 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer így kikötöttétek, nem tudom, hogy hol a probléma.

Tényleg azt hiszed, hogy ez számít?

Boldog vagy vele? Úgy érzed, hogy kiegészítitek egymást és erőt merítetek egymásból? Ezek a tényleg fontos dolgok.

2012. okt. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

"Már a kapcsolatunk elején kikötöttük hogy nem fogunk megházasodni. De én azért vágynék arra hogy megkérje a kezem, nem feltétlen kell azt jelenteni hogy azután házasság lenne belőle. "


Megkérted, megbeszéltétek, hogy ne kérjen meg, és közben azt várod, mikor kér meg?

Anyááááám!....

2012. okt. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!