Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly kapcsolatban alap...

Egy komoly kapcsolatban alap feltételnek számít a nő kezét megkérni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 21:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Továbbmegyek. Az, hogy feleségül kér, nem jelenti azt, hogy feleségül is akar venni?

Anyáááám!....

2012. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
valahogy úgy :) tudom ez hülyeség, de jól esne.
2012. okt. 22. 02:07
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valahogy utalj rá, hogy azt a megállapodást nem úgy értetted! Így hiába vársz, mert úgy tudja, hogy ha a kedvedben akar járni, NEM kéri meg a kezed.

Jéézuus!!!!:D:D:D Mekkora egy szamár vagy te lány!!!:)

2012. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

nálunk megtörtént az, amiről álmodozol :P


kb az első átbeszélgetett estén, kapcsolatunk borgőzös hajnalán szóba került az "engem tankkal sem rángatnak oltár elé" téma. aztán mikor már annyira szerelmes hangulatba került (kellett hozzá röpke 3 év :) nem bírta tovább, csináltattuk 2 igényes, fantasztikusanszuper gyűrűt, és felhúztuk egymás ujjára. örök menyasszony-örök vőlegény-örök fiatalság :)


a gesztust nagyra értékelem. jó érzés tudni, hogy ha szeretném, akár holnap elvenne, de ha úgy alakul, akkor még 60 évesen is hozzámehetek :)


a kapcsolatunk ennél komolyabbra remélem már nem fordul, de azért egy apróság még belefér :) először nagyon apró lesz, aztán idővel felnő :)

2012. okt. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem oltári nagy baromság az a fajta hozzáállás, hogy "jajj, a házasság felesleges, de gyűrű azért kell..."". Vagyis az illető hangoztatja, hogy neki házasság nélkül is jó (mert ez manapság nagyon divatos ugye), de azért mégse, mert mégis csak kell az a gyűrű, meg a lánykérés...Nevetséges.

Egyik verzióval sincs gond (házassággal meg anélkül is lehet boldogan élni), de az probléma, ha valaki maga sem tudja eldönteni, mit akar. Nem akarsz házasodni? Oké, de akkor lánykérés se kelljen, meg karikagyűrű sem. Akarsz házasodni? Akkor meg vállald fel, és ne sunnyogj...

2012. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
29%

Házasság nélküli eljegyzés?? Persze...vegyél járókát, meg bölcsőt, de szülni ne szülj. Legyen elég a sok gyerekholmi a feeling miatt...

Jézusom...az ilyen hozzáállás miatt csökevényesednek el a szép hagyományok, meg a komoly dolgok.

Örök menyasszonyok??? Inkább komolytalan nők, akik nem tudják elfogadni, hogy képtelenek a kapcsolatukat komolyabbra fűzni, maguk vagy a párjuk hibájából.


Szomorú...


24N

2012. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán tudod, gondolom mindenkit ismersz személyesen. Én nem ítélek el senkit, mindenkinek szíve joga eldönteni mit akar a saját életében elérni...
2012. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más elképzelései vannak a komoly kapcsolatról.

Az enyémek egyeztek a páromával, másfél év ismeretség után, megkérte a kezem, eljegyzés és házasságkötés után megszületett a lányunk. Így szerettük volna, így csináltuk.

Van aki egyből az utolsó lépésünkkel kezdi.

Nincs ezzel semmi baj :)

Ha vágysz rá, mutasd jelét!

2012. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

az örök menyasszony vagyok.

1. én senkit nem szidtam amiért férjnél vagy, vagy akar házasodni. leírtam, hogy mi hogyan érezzük jól magunkat.

2. miért lenne valaki attól defektes, ha nem akar érzelmekről papírt aláírni? :)

2012. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem defektes, csak képtelen elköteleződni...azért ne hirdessük már, hogy ez a normális.
2012. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!