Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly kapcsolatban alap...

Egy komoly kapcsolatban alap feltételnek számít a nő kezét megkérni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 21:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%
itt valahogy soha nem a közös lakás, közös gyerek, közös bankszámla, együtt töltött évtizedek jelentik az elköteleződést, csak az a vacak gyűrű...
2012. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

"képtelen elköteleződni"


És?

Azért mert Te kinyilvánítod, hogy érdem az elköteleződési képesség, vagy kőbe véste valaki valahol, attól még nem mindenki értékrendjében érdem.

2012. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam, hogy gond. Csak nem kell az elköteleződni kész, komoly kapcsolatra vágyók szándékait lefikázni, mert Ti erre képtelenek vagytok. Ez a baj. Nem kell mondvacsinált indokokkal magyarázni, hanem bevallani, hogy "Igen, én nem akarok jobban elköteleződni a Párommal." Ez lenne az egyenes út.


24N

2012. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Másképp fogalmazok inkább. A házasság és elköteleződés között SZÁMODRA van összefüggés.

A Te világképedben az elköteleződést mutatja a házasság.


Aki meg nem akar házasodni, az vagy az elköteleződést nem akarja, vagy más (ezer féle) okból nem házasodik.

E második csoport miért állítaná akkor magáról amit most mondtál?

2012. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem!
2012. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34-es: ne fpglalkozz vele, valszeg az egyetlen, amit elért életében, az, hogy feleségül vette valaki, és most ebbe kell kapaszkodni foggal-körömmel :D
2012. nov. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon okos vagy utolsó!

Még nem vagyok házas, és több dolgot értem el, mint gondolnád. :)

Én csak azt nem tartom helyesnek, hogy arra használják fel az emberek a más emberek értékrendjének lenézését, hogy a saját bizonytalanságukat leplezzék. Ez szerintem gáz.

Egyszerűen nem értem miért kell a vadházasságokat úgy hirdetni, mintha az lenne a normális. Oké, valaki így boldog, de ne nézzék le már azt, aki maradt a hagyományos értékrendnél és képes komolyra fűzni a kapcsolatát.


24N

2012. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Sőt!
2012. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!