Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék fogyni de...

Nagyon szeretnék fogyni de sajnos nincs elég akarat erőm és mellé van egy pajzsmirigy elégtelenségem is ami megnehezíti ezt a helyzetet. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Hogyan fogjak hozzá?Olyan szinten vagyok hogy alig birok már sokszor menni is,a térdeim nagyon fájnak 122kg vagyok.
2009. ápr. 15. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Az endokrinológusod mit mond? Nem kellene pajzsmirigyhormont szedned? Az lehet az egyik megoldás.

A másik a kevesebb evés, több mozgás. Ez biztos módszer, sajnos ennél jobbat még nem találtak ki.

2009. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szia én ugy fogyok hogy 17:00 után nem eszek semmit,csak két hétig probáld meg nap közben azt és amenyi jól esik!

én folyamatosan fogyok tényleg ajálom.

2009. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

TSH-t kellene szedned.

Szerezz be egy szobabiciklit és tekerj rajta napi minimum 60 percet szépen lassan, könnyedén.

Ne koplalj, csak hagyd el a szénhidrátot, krumplit, rizst , gyümölcsöt délutántól.

2009. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kérdezd meg az orvost, mit ajánl.
2009. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

"szia én ugy fogyok hogy 17:00 után nem eszek semmit,csak két hétig probáld meg nap közben azt és amenyi jól esik!

én folyamatosan fogyok tényleg ajálom."


Hajrá aztán majd nézd meg a végén hogy zsír vagy izom ment le... Nagyon nem mindegy! És hidd el ezzel a módszerrel azt a maradék kevés izomzatodat bontod elsődlegesen...

2009. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom az este 5 után nem evést,bár az is igaz hogy nem sokat eszek és szedek gyógyszert a pajzsmirigyre l-thiroxidot.
2009. ápr. 15. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

17:05-öst nemtom miért pontozta le vki :S

Tökéletesen igaza van, csak gondolkozni kellene picit..., de látom, hogy ezzel sok fogyizó gondban van.

2009. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én irtam hogy 17:00 nem eszek!Nekem bejött 88ról 79kg fogytam két hét alatt azért irtam le hogy igy lehet fogyni mert tényleg jó!!!!!

Kedves hozászoló aki ki másolta a válaszomat!!!!!!!!

elöször a zsírsejteket használja a szervezet és amikor már nincs zsír sejt ill.kevés akkor kezdi el az izomsejteket feldolgozni.

2009. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!