Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom Sydneybe szeretne...

A párom Sydneybe szeretne költözni, de én rettegek a pókoktól, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Régóta beszélgettünk arról, hogy máshol kellene szerencsét próbálni, mert már két éve nem találok munkát, hiába lett közben diplomám. Most lett egy konkrét ajánlat Sydneyhez közel. Az a probléma, hogy én kicsi korom óta szörnyen rettegek a pókoktól. Ha este látok egy nagyobbat a szobába, egész éjjel rémálmaim vannak és úgy riadok föl, hogy azt hiszem, hogy a takaró alatt van.

Már próbáltam leküzdeni, de semmi sem használt. Kérlek ne szóljatok le ezért. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mit lehet tenni? Miattam vagyunk anyagilag rossz helyzetben, így nem akarom elrontani ezt a lehetőséget, de tudom, hogy ott rettegni fogok. Főleg, hogy csak olcsó szállásra fog telleni.


Kérlek, ha láttok értelmes megoldást, írjátok meg, mert én már most kivagyok és nem nagyon tudok gondolkodni.


25/l



2012. okt. 22. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
sacc egy hónapig laktam az egyik leglepukkantabb diákszálláson egy deka pók nem volt. szuper hely imádni fogod.
2012. okt. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2012. okt. 23. 11:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Én megértelek, nagyon szeretek utazni de Ausztráliába tuti nem mennék a pókok miatt. Viszont ha már adódott ilyen lehetőség, azért megnézném, ha nagyon nem tetszik akkor haza lehet jönni. Akár a pókok akár más miatt. Lehet, hogy egy darab pókkal nem találkozol az ottléted alatt, de az is lehet hogy már első nap többet is látsz, de ez csak akkor fog kiderülni sajnos, ha már ott vagy. Amúgy meg életem leggusztustalanabb pókját itt Magyarországon láttam, pedig jártam már néhány helyen a világban.
2012. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!