Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutakodtam barátom telefonjába...

Kutakodtam barátom telefonjában és olyat találtam benne, amin nagyon felment az agyvizem. Hetek óta nem mondom el neki, de már nagyon zavar!?

Figyelt kérdés

Soha nem kutakodtam a másik telefonjában, azonban barátom az elmúlt másfél hónapban úm. okot adott rá, furin viselkedett. Van egy táncpartnere, vele szokott néha beszélgetni. Barátomnak szerintem be is jön a csajszi, ami nem zavar, de az igen amit irogat neki. Egyszer mikor rákérdeztem, félrebeszélt.


Nem szeretném tudtára adni, hogy belenéztem a telefonjába..kellemetlen szitu lenne.

Még is megszeretném kérdezni tőle, hogy ezt hogy gondolta.

Mit tanácsoltok, hogy adagoljam be neki, hogy nem vagyok butus és tudom mi a szitu?

Amúgy nagyon szeretjük egymást és tényleg megvagyunk, de amit ír a lánynak az nagyon zavaró!



2012. okt. 23. 00:15
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Magyarul enyhén flörtölgetnek a hátad mögött.


Az utolsó alatt értettem, aki ezt a mondatot írta!:)

2012. okt. 23. 00:32
 12/47 A kérdező kommentje:

21L:

Tudom, szerintem is sokkal nagyobbat vétett mint én... De mivel én tényleg nem tudom nélküle elképzelni az életemet, nagyon szeretem és nagyon sokat sírok miatta, így eléggé nehéz lesz ezt elmondanom neki. Tuti az jönne le neki hogy féltékeny vagyok, hisztis és hogy nem bízok benne.

2012. okt. 23. 00:34
 13/47 anonim ***** válasza:
57%
Elmondom neked az én kapcsolatomban, hogy van. Bárki bármikor hozzányűlhat a másik telefonjához és ha akar nyugodttan turkálhat is benne mert nincs titkolni valónk egymás előtt. Sőt még egymás FB jelszavát is tudjunk.
2012. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
84%
Rég rossz, ha sokat sirsz miatta... a féltékenység képes megölni egy kapcsolatot. De ha mindkét fél abszolut hűséges, nyilt és őszinte akkor nincs ok rá. A barátot ha eddig nem is adott okot... most sztem igen...
2012. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Igen... 1 hónappal ezelőtt mondta is, hogy ő bármikor megadja a facebook-os jelszavát, de én mondtam, hogy nem érdekel. Majd mikor a lányról elkezdte mondani, hogy igen ő milyen aranyos stbstb, akkor néztem bele a telefonjába.

De ettől függetlenül nem fogok belenézni a jelszavas dolgaiba, ez egy ilyen ingyenes sms-ező program, tehát azt simán megtudtam nézni.

2012. okt. 23. 00:38
 16/47 anonim ***** válasza:
75%
Hány évesek vagytok egyébként?
2012. okt. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

ma 00:37:


Sokat sírok, de sokszor azért, mert boldog vagyok. Mert olyanokat mond, amit más srác még nem. Ezért is írtam hogy én nehezen tudom elképzelni nélküle.

Most valóban okot adott a féltékenységre, és ezt el is fogom neki mondani. Nem bírom magamban tartani.


Az meg a másik, hogy a lány is azt látja, hogy mi milyen lazán vagyunk egymással és hogy akkor lehet flörtölgetni.

2012. okt. 23. 00:40
 18/47 A kérdező kommentje:
Én 19 leszek, ő lassan 20.
2012. okt. 23. 00:41
 19/47 A kérdező kommentje:

Ja és nem is az hogy olyanokat mond, hanem amit csinál, ahogy bánik velem, az nekem nagyon tetszik, nőnek érzem magam mellette.

Nem szeretném elveszíteni, jó lenne ezt tisztáznom vele végre és akkor az égvilágon semmi gond nem lenne.

2012. okt. 23. 00:44
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Sok Sikert hozzá :)
2012. okt. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!