Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutakodtam barátom telefonjába...

Kutakodtam barátom telefonjában és olyat találtam benne, amin nagyon felment az agyvizem. Hetek óta nem mondom el neki, de már nagyon zavar!?

Figyelt kérdés

Soha nem kutakodtam a másik telefonjában, azonban barátom az elmúlt másfél hónapban úm. okot adott rá, furin viselkedett. Van egy táncpartnere, vele szokott néha beszélgetni. Barátomnak szerintem be is jön a csajszi, ami nem zavar, de az igen amit irogat neki. Egyszer mikor rákérdeztem, félrebeszélt.


Nem szeretném tudtára adni, hogy belenéztem a telefonjába..kellemetlen szitu lenne.

Még is megszeretném kérdezni tőle, hogy ezt hogy gondolta.

Mit tanácsoltok, hogy adagoljam be neki, hogy nem vagyok butus és tudom mi a szitu?

Amúgy nagyon szeretjük egymást és tényleg megvagyunk, de amit ír a lánynak az nagyon zavaró!



2012. okt. 23. 00:15
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"Kérdeztem, miért írta, azt mondta, nem tudja, passz... úgy ahogy a bulis kérdésre sem tudott válaszolni.

"

Na EZ a gáz.

Hogy valaki nincs magával tisztában.

2012. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Igaza van az uccsonak ez bizony gaz. De ah latom Kedves Kerdezo te nem latsz a rozsaszin kodtol es naiv vagy. A baratod meg onmagaval sincs tisztaba nem meg azxal mit erez mit akar v mit nem...
2012. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a baj, hogy a barátodol kívül nincs senkid. Se anyád, se apád, se barátok. Azok ilyen vakok, akik függnek a másiktól.


Bizonyítottad, hogy a barátod bármit megtehet, te beszélsz 2-3 órát, ő hallgatja és kész. Nincs következménye, mert tőle függsz, ezt már a kérdés megfogalmazásában is írtad.

2012. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Beszéltem a barátjával azóta, gyerekkora óta ismeri a barátomat. Nem védeni akarta, mondta hogy szerinte is hülyeséget csinált, de nem csalt meg, adjak neki egy esélyt mert én vagyok az első komolyabb kapcsolata...

Azóta barátommal is beszéltem, ki jön hozzám, együtt töltjük a hétvégét, mondta hogy mindent átbeszélünk, újra szerelmet vallott.


"Kérdező, az a baj, hogy a barátodol kívül nincs senkid. Se anyád, se apád, se barátok. Azok ilyen vakok, akik függnek a másiktól."

Nem tudom, honnan veszed a bátorságot hogy ilyeneket írsz, de elhiheted hogy van apám, anyám és vannak barátaim!:) Úgy hogy köszönöm, ezt már is kizárhatod...

2012. okt. 26. 00:07
 45/47 anonim ***** válasza:
Ne vele tervezd a kozos jovot mert nem lesz melletted sokaig. Ezek jelek amibol kivulallo tokeletesen ert Te viszont fulig szerelmesen a magyarazkodasaba kapaszkodsz. Hidd el annyi mas pasi van... Elpocsekolt ido ami vele toltesz, de ez a Te eleted!
2012. okt. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Így nagyon utólag is! Teljesen igazad volt, bizony 3 hónapja nem vagyunk együtt! :)
2013. ápr. 25. 23:34
 47/47 anonim ***** válasza:
Az enyémbe csak egyszer kutakodtál volna kicsikém utána többet nem. Úgy lejelszavaztam volna, hogy csak úgy recsegett volna.Ja és írja egy válaszoló:" Én a helyedben kérdőre vonnám" én már csak azért sem válaszolnék, és lekoptatnám amiért ilyen erőszakos simán elküldeném a...Egy csaj/nő se hőbörögjön, ha én is nyugodt vagyok akkor hajlandó lennék átbeszélni nyugodtabb hangnemben. Én állati nyugodt természetű vagyok, de ha nekem egy csaj kiabál, hisztizik azt valahogyan nem csipázom nekem ő nem az anyám vagy a nevelőm, főnököm stb. Na meg még pofon is vágjon ? engem egy csaj ne nevelgessen, oktatgasson erkölcsre nem az ő dolga hanem a (father and mother) dolga nna mán...
2018. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!