Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutakodtam barátom telefonjába...

Kutakodtam barátom telefonjában és olyat találtam benne, amin nagyon felment az agyvizem. Hetek óta nem mondom el neki, de már nagyon zavar!?

Figyelt kérdés

Soha nem kutakodtam a másik telefonjában, azonban barátom az elmúlt másfél hónapban úm. okot adott rá, furin viselkedett. Van egy táncpartnere, vele szokott néha beszélgetni. Barátomnak szerintem be is jön a csajszi, ami nem zavar, de az igen amit irogat neki. Egyszer mikor rákérdeztem, félrebeszélt.


Nem szeretném tudtára adni, hogy belenéztem a telefonjába..kellemetlen szitu lenne.

Még is megszeretném kérdezni tőle, hogy ezt hogy gondolta.

Mit tanácsoltok, hogy adagoljam be neki, hogy nem vagyok butus és tudom mi a szitu?

Amúgy nagyon szeretjük egymást és tényleg megvagyunk, de amit ír a lánynak az nagyon zavaró!



2012. okt. 23. 00:15
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Bocs, akkor a sírás ezen része felett átsiklottam. A nőnek érezem magam mellette rész pedig félreérhető volt. Vagy freudi elszólás? :)

Viszont az még homály számomra (avgy megint átsiklottam valami felett, késő van), hogy mi az ami miatt belenéztél a telefonjába? Mi volt az a furi viselkedés? Az, hogy rákérdeztél és félrebeszélt? Vagy más is?


Egyébként nem túl jó helyzet, mert ha nem mondod el honnan tudod amit tudsz, akkor nem tudsz mit felhozni példának, viszont ha elmondod neki, hogy belemásztál a telefonjába, akkor attól függően hogy ő milyen fajta, ezt vagy lazán veszi és megérti, vagy soha nem hagyja többé elöl és még bizalmatlan is lesz. Nehéz helyzet.

2012. okt. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Igen, miután elkezdte dicsérni többször is a csajszit, kicsit furcsállottam, miért pont őt és miért ennyiszer. Aztán megkértem hogy mutassa meg képen, ki ő. Kicsit furin viselkedett mikor erre kértem, megmutatta, de úgy mutogatta a fényképeit, mintha büszke lenne rá, én legalábbis abban a pill.-ban így láttam.

Szerintem bizalmatlanabb lesz velem szemben, de másképp nem tudom neki elmondani, konkrétan mi zavar.


Most reggel beszélek vele, remélem minden jól alakul és köszönöm a sok-sok választ, segítséget!:)

2012. okt. 23. 07:53
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg,hogy mi volt.

Szorítunk Neked,ne félj kimondani a gondolataidat!:)

2012. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
21%

Szeritnem meg nagyon buta lány vagy. Nőnek nem nevezlek, ahhoz több kell.

És ha flörtöl vele? Nagy ügy. A leghamarabb azok csalják meg a másikat, akik "hűű de nagyon hűségesek", meg "jajj de nagyon rendesek".

Tudod akit nem lehet tisztelni, szeretni sem lehet.


Arról nem is beszélve, ohgy lehet csak beképzeled ezt az egészet. Neten beszélgetsz a barátoddal, és a mondataiba képzelt érzéseiddel traktálod. Hogy úgy érezted, mintha büszkén mutogatná a lány képét. Holott csak odaadta neked a képet.

De lehet hogy büszkébb rá, mint rád. Ezért nem a barátod a hibás, nem is a másik lány, hanem te.

Az is mindent elárul, hogy ha veszekedtek is, lezárja annyival, hogy ő a hibás és változtat. Tehát kb nem számítasz.

2012. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
76%

Nálam ez a pasi már nem lenne képben...na jó...ennyi ésszel, mint amim most van. De amikor 19 voltam nekem is volt egy nagyon szuper kapcsolatom, ahol ezt kétszer is eljátszották velem, hogy a hátam mögött fűztek másik lányokat. Ha visszafordíthatnám az időt kihajítottam volna az első ilyen lépés után. De akkor gyenge voltam ehhez.

Nem lesz semmi gond, legfeljebb neked is lesz egy dolog az életedben, amit visszanézve megbánsz.


24N

2012. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna, sőt írtam ki egyszer egy nagyon hasonlót. Nálunk pontosan ez volt a helyzet, fura viselkedés, én meg belenéztem a telefonjába. Igaz én utána nem ijedtem meg, közöltem vele, hogy belenéztem, és hogy ez nálam nem fér bele, végeztem vele. De visszakönyörögte magát, hogy több ilyen nem lesz. Bár sztem igazából nem látta be, hogy mi ezzel a baj, mert ő semmi furcsát nem lát benne, hogy ilyeneket ír, szerinte ez semmiség, említésre sem méltó. Egyedül az tartja most vissza sztem, hogyha mégegyszer ilyet meglátok, akkor tényleg vége lesz.
2012. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, gondolmo azért csinálta a pasi, mert nem te vagy számára a nagy ő. Aki szerelmes és szerelemből jöttek össze, azok nem csalják meg így egymást. Pláne 1 év után nem. Akik meg csak úgy vannak (kapcsoaltok 60-70%-a), ott felemrül ilyen baj.
2012. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

. "Nem olyan, nem szeret veszekedni, ritkán veszekszünk, havi 1x, akkor is azt mondja, hogy ő a hibás, változtat... "


A pasid egy konfliktuskerülő, nyámnyila alkat. Tipikusan erre utal, hogy lezárja azzal a problémát, hogy "ő a hibás, és majd változtat". Ilyen eleve nincs, hogy csak az egyik fél felelős, ha párkapcsolati zűrök vannak. Szóval ez a szöveg, hogy ő a hibás, arra való, hogy inkább úgy tesz mint aki magára vállalja a bűnbak szerepét, csak hogy szabaduljon a kényelmetlen helyzetből.

Egyébként az a véleményem, hogy egyértelműen flörtöl a csajjal a hátad mögött, ami szerintem elfogadhatatlan egy monogám jellegű kapcsolatban.

2012. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

**Majd írd meg,hogy mi volt.

Szorítunk Neked,ne félj kimondani a gondolataidat!:)


Köszönöm, ma végre sikerült leülnöm vele beszélni.

Nos, nem volt egyszerű...

Szépen rávezettem, hogy kire gondolok (eléggé türelmetlen volt, kérte hogy mondjam már kiről van szó), majd elmondtam neki mindent, ami bánt vele kapcsolatban.

Először nézett nagyokat, meglepődött hogy belenéztem a telefonjába, majd azon is meglepődött, amikor kimondtam a lány nevét s elkezdte mondani hogy ne hogy már rá legyek féltékeny, ugye ezt nem mondom komolyan.

Majd elkezdte mondani, hogy őt bírja a legjobban, csak barátok. Mikor felhoztam neki, hogy miért dicsérgette stb, egyből eltúlozta a dolgokat és olyanokat mondott hogy pl.:"Igen, leakarok feküdni vele, igen, szerelmes vagyok belé"... Majd mikor erre "rábólintottam", mondta hogy ne szórakozzak már.


Felemeltem a hangomat, ő is nem kicsit, majd megkérdezte mit szeretnék mondjam már (gondolom szakítás v sem, egyszer már felhoztam, akkor nagyon szarl esett neki...). Felvette a cipőjét többször is, hogy elmegy, de mindig visszajött hozzám.

Kérdeztem, miért írta, azt mondta, nem tudja, passz... úgy ahogy a bulis kérdésre sem tudott válaszolni.


Ma még együtt voltunk délután, akkor rendben volt minden, de nekem még mindig fáj, iszonyat rosszul érzem magam, nem tudom felfogni. Ma este felhívott, mondtam neki, gondoljuk át mindketten hogyan kéne tovább csinálni, pénteken fogunk találkozni.:)


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a segítséget, a barátom ma is menekült a vita elől, illetve kb. 4 órát vitáztunk, abból 3,5-et én beszéltem végig ő pedig meg sem szólalt. Hmmmm...:)


Majd még írok, remélem végre elkezdhetjük a norm. kapcsot mindenféle féltékenykedés nélkül.

2012. okt. 23. 23:37
 40/47 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon szeret engem, veszekedés közben is próbált lenyugtatni, simogatott, mondta hogy mennyire szeret és ez nagyon jól esett. Sokszor mondja ezt, sokszor keresi a társaságomat, szeret velem lenni ahogy látom,

de most kell egy kis idő nekünk, ez a 3 nap jót fog tenni, remélem. :)

2012. okt. 23. 23:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!