Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutakodtam barátom telefonjába...

Kutakodtam barátom telefonjában és olyat találtam benne, amin nagyon felment az agyvizem. Hetek óta nem mondom el neki, de már nagyon zavar!?

Figyelt kérdés

Soha nem kutakodtam a másik telefonjában, azonban barátom az elmúlt másfél hónapban úm. okot adott rá, furin viselkedett. Van egy táncpartnere, vele szokott néha beszélgetni. Barátomnak szerintem be is jön a csajszi, ami nem zavar, de az igen amit irogat neki. Egyszer mikor rákérdeztem, félrebeszélt.


Nem szeretném tudtára adni, hogy belenéztem a telefonjába..kellemetlen szitu lenne.

Még is megszeretném kérdezni tőle, hogy ezt hogy gondolta.

Mit tanácsoltok, hogy adagoljam be neki, hogy nem vagyok butus és tudom mi a szitu?

Amúgy nagyon szeretjük egymást és tényleg megvagyunk, de amit ír a lánynak az nagyon zavaró!



2012. okt. 23. 00:15
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
82%

"Tuti az jönne le neki hogy féltékeny vagyok, hisztis és hogy nem bízok benne." - Talán mert elég nyomós okod van rá. Nehogy te érezd magad hibásnak, mert ki mered nyitni a szád. Majd ha nem ad okot a féltékenykedésre és bizonyítja, hogy meg lehet benne bízni, akkor nem lesz hiszti se. Addig meg törődjön bele, hogy ő okozta és nagy léptekkel igyekezzen rendbe hozni.

megint 21L

2012. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
71%
Amikor èn 18 voltam pasim a telefonjával kamerázta egy 33èves kolleganőjèt,beszólogatott neki,még mondta,hogy kell a gyűjteményébe.Amikor megláttam Ezt elborult Az agyam és kérdőre vontam.Ő meg csak hebegett-habogott.1 éve voltunk eggyütt mindig is kegyetlenül féltékeny volt,èn nem mert megbíztam benne,visszahúzódó srác.
2012. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

21L:

Na igen... teljesen igazad van!:)

Ő elvileg megbízik bennem, múltkor mikor mondtam hogy ő féltékeny típus-e, azt válaszolta, hogy nem, mert bármi is történik (nem "megcsalás"), tudja hogy szeretem őt, és hogy úgy is vele vagyok több időt, nem tölteném vele az egész hétvégét ha lenne valakim.Hmm...


Én viszont nem nagyon bízok most meg benne, tisztázni kell. Az is lehet hogy félreértettem, de hát mit?:)

Azt tudom, hogy tuti nem fogom annyira szégyellni magam, mint egy órával ezelőtt.

Köszönöm!!!:)

2012. okt. 23. 00:53
 24/47 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Az én barátom is visszahúzódó eléggé, látod, még sem bízok benne...

Mindenesetre eléggé durva amit leírtál, nem tudom hogy reagáltam volna ha meglátom...

2012. okt. 23. 00:54
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, igazából azért tartod, hogy nőnek érezd magad, nélküle ez nem megy. Nem meglepő, ha olyannal flörtöl, aki esetleg önmagában is nő. Amúgy, bár ez így valóban elég flört jellegű, azért azt írni egy másik lánynak, hogy szép, még semmi. Gondolom nem vakult meg, attól, hogy együtt vagytok.

Ha titkolózik, az más.

Ha te meg sírsz miatta, az rég rossz.

Igazából őt szereted, vagy azt, ahogyan bánik veled??

2012. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%
Máshogy viselkedik sok ember otthon mint a munkahelyén.Sok olyat ismerek aki szerelmes a párjába mègis flörtölget ès még is csalja.Szereted annyira,hogy el nézed neki és tovább lépsz?Sajnos èn is sok mindent elnézek a szerelmemnek.Ez kèt emberen múlik,éjt azokat den értem akik kapcsolatban lévő emberekkel kívánnak enyelegni.
2012. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

....

Igazából őt szereted, vagy azt, ahogyan bánik veled??


Nem erről van szó. Csak kiemeltem, hogy manapság kevés ilyen ember van, főleg ilyen fiatalon, aki nőként kezeli a párját. Kijelenthetem hogy önmagamban is nő vagyok.

És mint írtam, többször sírok azért, mert jól érzem magam vele. De ezt a sírást nem napi szinten kell érteni, kb. 2-3 hetente egyszer. Az utolsó kérdésedre pedig már válaszoltam is!:) Különben nem írtam volna ki a kérdést, ha csak azért szeretem ahogy bánik velem!

2012. okt. 23. 01:09
 28/47 A kérdező kommentje:

*Szereted annyira,hogy el nézed neki és tovább lépsz?


Igen, de csak akkor, ha belátja és elmondja hogy mit gondol a lány felől. Persze ezt nem fogja, de azért valamit mondhatna, hogy igen ez történt, vagy nem mondtam neked igazat. Megbeszéljük és remélhetőleg befejezi vele a társalgást olyan szinten a lánnyal.

2012. okt. 23. 01:12
 29/47 anonim ***** válasza:
25%

Ismerkedj meg a barátnővel, és kérdezd meg, hogy milyen viszonyban vannak, mert Te gyanakszol a fiúra, nem flörtöl-e vele a srác.

Majd hozzátok a fiú tudtára, hogy nem kívánatos a viselkedése.

2012. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, ez nem a munkahelyén zajlik le, hanem otthon, mikor velem chatel pl. Ez az ami még zavaró, hogy 2 helyre irogatja a jelzőket.
2012. okt. 23. 01:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!