Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel megfogni a pasit....

Gyerekkel megfogni a pasit. Bejött ez valaha akárkinek is?

Figyelt kérdés

Úgy értem ez a gyakran itt is előbukkanó eset játszódik le, amikor a nő "véletlenül" tabi mellett teherbe esik és az x-edik hónapig "nem veszi észre". Nem rég játszódott le a rokonságban is egy ilyen eset, persze a pasi azonnal kirakta, most meg a csaj mindenkinek sír, hogy egyedül maradt, állása, saját lakása nincs, eddig a pasi tartotta el. Állítólag a barátnői beszélték bele a fejébe, hogy játsza ezt el (érdekes mód mind szingli).

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen szitu valaha is jól elsülhetett, mégis azért ha nem is mindennapi sztori, elég gyakran hallani hasonlót. Miből gondolják az ilyen nők, hogy majd pont ők lesznek a kivételek?

Igen-igen, tudom, hogy lehet gumit húzni, ha valaki nem akar babázni, de ez a kérdés szempontjából szerintem lényegtelen.



2012. okt. 24. 08:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Lehet en vagyok egy debil no, meg anyai osztonok nelkul levo. Nem tudom. Mondjuk en nem szeretnek gyereket, mert nincsen ilyen kesztetesem, ezert is ertem meg nehezen az ilyen noket. Nem elitelem oket, miert is tennem. Egyszeruen nem fer a fejembe hogyan hozhatjak magukat ilyen helyzetbe, hogy gondoskodhatnak egyedul, szeretetlenul egy gyerekrol sok- sok evig. Gratulalok hozza. Komolyan aztan csodalkoznak hogy sok az egyedulallo anyuka, meg a lelki beteg ember. Es ha gyogyszert szedett es atverte a partneret akkor igenis egy elfuseralt noszemely. De leginkabb magaval b.szott ki mar bocsi :-)
2012. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hiába gratulálsz, az ember a rokonait nem válogathatja meg. A barátait viszont igen, de legtöbben képtelenek rá. Vajon miért?
2012. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan nőt, aki ezt már két kapcsolatában is eljátszotta. Az első kapcsolata véget ért, a második tart, de ahogy hallottam, nincsenek jól meg.
2012. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A tisztánlátátás végett, nekem a csaj a rokonom, nem a pasi (unokatestvér, ha ez bármit is számít, a szülei pedig a keresztszüleim). Nem mondom, hogy büszke vagyok rá, de attól még letagadni sem fogom, bármennyire is "gratulálsz".

A történetből egyébként egy fontos dolgot kihagytam, miszerint nem volt épp a leghűségesebb párocska. Először a csajjal volt egy megcsalós eset, aztán pár hónapra rá a pasival.

Amúgy a csaj legújabb nagy ötlete, hogy így már nem is akarja bevállalni a gyereket, inkább örökbe adja.

Bár lehet, hgy tényleg ez eddig a legjobb húzása...

2012. okt. 25. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!