Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a családomo...

Miért van az, hogy a családomom kívül senki sem köszöntött fel szülinapomra idén?

Figyelt kérdés
Még a barátnőim sem, senki :(. Tavaly vagy 40 köszöntés jött, nevessetek de közösségi oldalom, idén meg semmi. Igaz,hogy zárkózott vagyok, nehezen barátkozom, de hogy ennyire elfelejtsen mindenki :(
2012. okt. 24. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 18/F vagyok, engem sem köszöntött fel senki, kivéve anya-apa-mama-papa.

De neked boldog születésnapot! :-) :-) :-)

Remélem, nem késtem el vele túlságosan. :-D

2012. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azért megnézném, hogy nem tiltottam-e le a születésnapomat, mert az sem biztos, hogy kijelezte másoknak a közösségi oldal.

Ha az iwiwen vagy fenn, azt egyre ritkábban látogatják azok az emberek, akik a facebookon is fenn vannak, van, hogy napokig rá se néznek.

Így könnyen elsikkad a közbülső napokon a születésnapos.

2012. okt. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért az köztudott, hogy facebookon köszöntget mindenki mindenkit. Annyira gáz... Az utcán meg nem köszön, vagy már eleve évek óta nem beszélünk. Én meg pont hogy ezért tiltottam le a születési évem, hogy ne köszöntgessen fel olyan, akinek tök érdektelen az egész, csak azért ír, mert meglátta jobb oldalt, hogy szülinapom van, én sem köszöntöm fel, csak azt, aki nekem igazán számít...
2012. okt. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem köszöntöttek fel, csak ketten pedig kiírja az oldal és másokat fel is köszöntöttek, akiknek aznap volt, szóval látták, és rá is értek írni. Viszont nekem le van tiltva a falamra nem írhat senki szóval gondolom ezeknek csak az számít, hogy más lássa, hogy milyen jó fejek, de ha nyilvánosan nem lehet segget nyalni, akkor nem is érdekes.
2012. okt. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Becsüld meg azt, ami van. Én idén összesen 130 köszöntést kaptam, születésnapi bulim is volt, amire eljöttek negyvenen.

A családomból csak nagyanyámnak jutottam eszébe, senki másnak. Ha igen, annyira nem méltatott, hogy egy SMS-t dobjon...még a saját anyám sem.

2012. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!