Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek 20 eves kora folott...

Akinek 20 eves kora folott volt az elso parkapcsolata. "Megbantad", hogy nem volt elotte?

Figyelt kérdés
A megbanast azert tettem idezojelbe, mert nyilvan nem csak egy ember donti el, hogy mikor van parkapcsolat.
2012. okt. 25. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Amiről nem tudod, hogy milyen lett volna, azt miért bánnád?
2012. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem bántam meg. Nem akartam szajha lenni és tapasztalatokat szerezni. Nem is volt több kapcsolatom. Nagyon jó házasságban élek.
2012. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem bántam meg.. (egy tévedés ez "kiélés"ami most divat. Kiégést eredményez, visszafordíthatatlanul)

Nagyon szép volt így - ha újra kezdeném is így lenne(talán:)

2012. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az elsö párkapcsolatom kég héttel a 20 születésnapom elött kezödött (igy éppen a megadott határ alatt voltam, de gondolom, nem túl lényeges a különbség). Ez 12 évig tartott, utána egyedül maradtam két gyerekkel. Újabb két év múlva lett még egy házasságom ez meg már több, minz 20 éve tart.

Nem bántam meg, soha nem volt igényem olyan kapcsolatokra, amik nem tartanak semeddig, igy sokkal elégedettebb vagyok az életemmel.

2012. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem.

Számomra minden így volt/van tökéletes.

2012. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
nem bántam meg, azóta a férjem lett. Amit sajnálok, hogy nagyon kevés buliban voltam, apukám szigorúan fogott. Ezt bánom, de a pasizás kihagyását abszolút nem :)
2012. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem bánom. Minden mesébe illő volt a számomra. Örök emlék marad az első csókom, első tánc, az első szeretkezés... egy tündérmesének tűnik. Nekem olyan, mintha magát a mesebeli királyfit találtam volna meg.
2012. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%
néhány rövidebb illetve alkalmi járás és kavarás volt. jóval több lányt megdughattam volna így is, mint amennyit megdugtam. nekem csak az volt fontos, hogy 18 előtt elveszítsem a szüzességemet, ez össze is jött. komoly kapcsolatra alkalmatlan lettem volna, de néha jó lett volna.
2012. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
20 évesen volt az első párkapcsolatom. Nagyon boldog voltam akkor, de azért bennem van az, hogy alakulhatott volna másképp is. A legtermészetesebb dolog, hogy az ember szeretne valakit maga mellé, ne legyünk képmutatók, ne tagadjuk. Amikor az első barátnőmet megismertem, már nagyon lelkibeteg voltam az egyedüllét miatt.
2012. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Soha nem akartam azt csinálni, mait mások. Virágról virágra szálldosni, meg kóstolgatni ezt azt, hogy na majd valamelyik biztos jó lesz. Ugyan. Soha nem jártam volna olyannal, akiről nem tudtam volna elképzelni, hogy a házastársam legyen. Így csak 20 éves korom után volt az első kapcsolatom sok-sok éve a férjemmel. :)
2012. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!