Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm (27éves) még otthon...

Gabesz333 kérdése:

Barátnőm (27éves) még otthon lakik szüleivel és húgával (23éves). Mindenkinek külön szobája van. De sokszor átmennek egymáshoz és együtt alszanak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez fura és ha valahogy szóba jön. Akkor még engem néz hülyének és basz le hogy mért nem értem meg. Nektek mi a véleményetek erről?
2012. okt. 28. 12:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
nincs ebben semmi rossz csak ne az legyen hogy egymás szavára jobban adnak majd mint hogy veled egyezne és igy lassan elmaradsz.okés a jo tesoi kapcsolat de nem minden mert nemjo egész mélyen egyutt maradni a családdal.vannak dolgok amiket nemkell tudniuk.
2012. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
Biztos azért lakik a szüleivel még, mert te nem lépsz! Kedves kérdező! Kérd meg a kezét és vedd el feleségül!
2012. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy ennyi idősen otthon lakik, teljesen normális. Sokaknak nincs annyi fizetésük, hogy kifizessék az albérletet, vagy még rengetegen tanulnak ennyi idősen. Semmi kivetnivaló nincs benne.
2012. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
42%
Az én testvérem már nem lakik itthon, de néha néha haza jön, csak azért, hogy velem aludjon.. Együtt tvzünk, beszélgetünk! Bár mi ikrek vagyunk, szorosabb a kapcsolat mint bárki másnál. De szerintem ebbe nincs semmi fura! Talán összeköltözhetnétek ennyi idősen, és akkor nem lesznek ilyenek.. ha téged ez idegesít!
2012. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne gáz?Ez csak egy hülye amcsiból jött elvárás,hogyha 18 leszel,akkor azonnal pucolj el otthonról,de jó messzire.Ha jól érzi magát,akkor miért ne maradhatna otthon,ha közben dolgozik is és minden rendben az életében?És mi van abban,hogy a húgával alszik?Biztos leszbiznek,nem?XD
2012. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
azért nem költözünk még össze mert még gyüjtünk kicsit hogy ne legyen semmi gond. és ott aludnék sürübben csak most nemrég az anyja kitalált olyat hogy csak 2hetente 2 napot aludhatok ott. megjegyzem most voltunk 3 évesek. és hozzám sajnos nem nagyon tudunk jönni egyéb családi okok miatt. És nem bele szólok csak furcsállóm amit Ő nem ért meg hogy miért..és tegnap és egy kis házibuliban voltam és kocsival mentem és ittam ezért inkább ott aludtam havernál és egyből felhozta hogy ha Ő bezzeg a húgánál alszik akkor kiakadok.. na erre mondjatok valamit :)
2012. okt. 28. 14:22
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

Itt ne várjál normális választ, ahol egy nő bármit tesz egyet értenek vele, ha meg pasi teszi u.a.-t, akkor legorombítják!!

Tedd fel úgy a kérdést, hogy normális-e ha két fiútestvér alszik együtt 27 évesen. Majd meglátod, hogy milyen válaszok jönnek.


Ha lányok alszanak együtt akkor biztosan "félnek",

ha meg fiúk, akkor valószínűleg ke"félnek".

2012. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

De most komolyan, neked ez ekkora probléma? Nem értem mit zavar?

Van, hogy néha én is ott alszok a barátnőknél, hiába van másik szoba együtt alszunk, mi oly felháborító ebben? Eddig egy pasimnak se volt furcsa.

2012. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna.. nem zavar csak furcsállom, mivel együtt laknak egész nap kb együtt vannak akkor nem értem minek kell együtt aludni. Nem zavar csak nem értem és furcsállom
2012. okt. 28. 18:24
 20/25 A kérdező kommentje:
Ja és ha valaki a barátnőjénél alszik az szerintem normális..de ennyi idősen a húgával..szerintem annyira nem
2012. okt. 28. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!