Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm (27éves) még otthon...

Gabesz333 kérdése:

Barátnőm (27éves) még otthon lakik szüleivel és húgával (23éves). Mindenkinek külön szobája van. De sokszor átmennek egymáshoz és együtt alszanak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez fura és ha valahogy szóba jön. Akkor még engem néz hülyének és basz le hogy mért nem értem meg. Nektek mi a véleményetek erről?
2012. okt. 28. 12:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
Első vagyok. azért írtam, hogy ciki, mert itt állandóan olvasom, hogy egy ilyen korú FÉRFINAK már alap, hogy legyen saját háza, de legalább éljen külön. Akkor gondolom nőknek ugyanúgy alap kell legyen, vagy ők élhetnek otthon, míg lesz egy marha férfi, aki mindent a s*ggük alá tesz? Ház, stb?
2012. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hogy téged nem zavar? Hát ide is kiírtad ennyi idősen ezt a nagy problémát, ne mond már, hogy nem zavar!

Egész nap együtt vannak, minek alszanak együtt bla bla bla... itt sírsz! Mért nem mondod ezt meg neki is ugyan ilyen tökösen? Csak itt megy a laza duma?

2012. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha itt alszik a legjobb barátnőm, vagy ő alszik nálam, mi is egy ágyban alszunk mindig. Ha épp nem buliból jövünk haza és úgy alszunk el, akkor mindig fennmaradunk és még órákig dumálunk meg röhögcsélünk a sötétben. Vannak ilyen női dolgok, amiket te pasiként úgyse fogsz soha megérteni, ne is akard. Szoros barátságban, testvéreknél ez szerintem teljesen normális dolog. Van egy húgom, amikor az ő barátnője jön át, ők is egy ágyban alszanak. Az pedig, hogy otthon lakik, a mai világban (sajnos) szintén normális. Én is anyukámmal lakom, mert semmi értelme különköltöznöm, amíg nincs komoly kapcsolatom. Mindenkinek van külön szobája, azt hozok fel, akit akarok.
2012. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Mit változtat a kapcsolatotokon h néha együtt alszik a hugával? Ne legyél már gyerekesen hülye örülj inkább hogy meg bizható
2012. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Barátnőm (27éves) még otthon lakik szüleivel és húgával (23éves). Mindenkinek külön szobája van. De sokszor átmennek egymáshoz és együtt alszanak. Ez normális?"


Hát elég fura, hogy a barátnőd időnként a szüleivel alszik, meg az is furcsa, hogy a húga is befekszik a szülői ágyba a szülei közé.

Az a legkevésbé furcsa, ha a két testvér alszik együtt.

Gyanítom sok férfi örülne, ha mikor ott alszik a barátnőjénél, akkor annak a húga is odabújna véletlenül.

2018. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!