Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a párom...

Nem bírom elviselni a párom anyját! Hogy bírjam ki, ha ott vagyunk náluk?

Figyelt kérdés
A párom anyja,mindent jobban tud egyértelműen,ő azt állítja,hogy szeretné,ha "barátnők" lennénk,mert neki is rossz volt a viszonya az anyósával és ezt velem nem szeretné.Mégis ha hazalátogatunk hozzájuk a párommal,mindenbe beleszól,amit csinálok,semmi nem jó neki,mindig úgy cseszi le a páromat,hogy nem nekem szól a lecseszés,de érezteti,hogy én is érezzem rosszul magam.Amióta meg eljegyzett a párom,csak sokkal rosszabb. Ha ott vagyunk,megszabja,mikor feküdjünk le aludni,mert hát este 10kor ne tévézzünk már,azt is megszabja,mikor keljünk fel,meg reggelizzünk,persze azt nem veszi észre,ha összetakarítok,meg elmosogatok,elpakolok,pedig van,hogy csak egy fél napra megyünk. Másnak az anyósjelöltje is ilyen? Nem vagyok egy nagyszájú ember,de nálam is el tud szakadni a cérna és akkor nem vagyok finom és nőies. De tisztelem őt,hisz felnevelte a párom,bár nem hinném,hogy bele kéne még szólnia a felnőtt önálló gyereke életébe. Ja,és nekem meg mindig megszabja,hogy mit vegyek fel,mert hideg van,stb...25 múltam,azt hiszem,elég nagylány vagyok már,hogy tudjam,mi jó nekem. A jótanácsot szívesen fogadom,de a kötekedést nem. Ki,hogyan oldotta meg az ilyen konfliktusokat?
2012. okt. 29. 13:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem is mondtam,hogy nem fogok menni ezentúl.Menni fogok,mert a párom is kibírja nálunk és ők meg az ő szülei,akármilyenek is. Még várok,hátha kicsit alakul a helyzet,ha nem akkor meg leülök az anyjával beszélni,ahogy ő is leült velünk nemrég,csak akkor én jófej akartam lenni és nem kimondani amit érzek,de már tudom,hogy az elég nagy hiba volt.
2012. okt. 30. 12:56
 22/23 anonim ***** válasza:

Uh, kezet foghatunk kérdező, én sem bírom elviselni.

Képzeld az én "anyósjelöltem" teljesen ok nélkül elkezdett velem ordítani az utcán.Neki nem tetszett, hogy én éppen egy másik munkahelyet választok, nem azt, amit ő kigondolt.Kultúrált maradtam, nem veszekedtem, viszont ez után nem is jártam hozzá.Páromnak ez nem igazán tetszett, úgy érezte, hogy két tűz között van.Mondom oké, akkor elmegyek és beszélek a kedves mamával(azt várta, hogy bocsánatot kérjek tőle, persze ezt nem tettem, nem volt miért), tisztázzuk a dolgokat szemtől szembe.Ez után úgy tűnt, hogy nagyjából minden rendben, bár szerinte még mindig nem voltam jó semmiben, ha próbáltam vele beszélni az volt a baj, ha pedig nem akkor az.Úgy voltam vele, hogy párom miatt kibírom azt a pár órát, de teljesen elegem lett belőle, mikor elment az én szüleimhez.Elkezdett nekik bőgni, visítozni és csak rakta rám.Elhordott mindennek.Nos, ilyen emberekkel én egyszerűen nem tudok és nem is akarok jóban lenni.Azóta elfogadta a párom is, hogy nem vagyok hajlandó még csak találkozni sem az anyjával.

Szóval, nem is tudok neked tanácsot adni, de kívánom, hogy minden jól menjen.

2012. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Szerintem a legtöbb fiús anya kicsit zakkant. Tapasztalom a nővéremen is,pedig unokaöcsém csak 13 éves és nem is csajozik,még gyerek,de látom szegénynek a szomorú sorsát,vagy inkább a jövőbeli barátnőjéét :)!

Azt gondolom,mióta eljegyeztük egymást a párommal,azt gondolja,hogy mivel mégjobban a családba tartozom,így mégtöbb joga van beleugatni a dolgainkba. Én minden erőmmel azon vagyok,hogy tudjam tisztelni egy fiatal nőről van szó,szóval ő azt állítja,szeretné,ha barátnők lennénk (amit kizártnak tartok,anyós-meny viszony amúgy is olyan necces)mégis beszólogat. hát majd meglátjuk mi lesz,de azt nem tűröm el,hogy kioktassanak,mert ha a saját anyám nem teszi,akkor egy idegen,aki nem is ismer,attól meg mégúgysem tűröm el.

2012. okt. 30. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!