Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok ha...

Anyukák! Mit szólnátok ha huszonéves fiatok egy negyvenes nővel állítana haza?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodtan pontozzatok le,de én elhajtanám mint a magzatvízet.Lehet még jól néz ki,de mi lesz az évek múlásával kisérget egy vén szatyrót?találja meg a korosztályát ne fiatal bikára spekuláljon.Az igaz felnőtt ember,a szerelem is elmúlik.De pasiknál az ész megáll a fsz meg feláll.A fiam jöhetne de egyedül.oszt majd felébred
2012. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Ilyent ***** válasza:
37%

Nekem voltak hasonló kapcsolataim. Először 17 éves létemre állítottam be 36 éves barátnőmmel. Anyám nem kapcsolt egyből az hitte hogy hozzá jöttek, apám a háttérben csak nevetett anyámon. Mikor mondtam neki: mutter ő a barátnőm. Csak nyelt egy nagyot. Elment a barátnőm akkor csak azt kérdezte anyám: fiam te ezt komolyan gondolod??? Én apámra néztem és megkérdeztem neki mi a véleménye a dologról??? Ő csak annyit mondott hogy ezt így kell csinálni.

Hozzáteszem sokkal jobb volt nőkkel lenni mint a fiatal lányokkal akik nőnek érezték magukat.

2012. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy nem anyukaként szólok hozzá. Én is voltam ilyen cipőben, 21 évesen a munkahelyemen kialakult egy szerelem köztem és egy nálam 14 évvel idősebb nő között. A dolog komoly volt, 2-3 hónap után együtt költöztünk albérletbe és tulajdonképpen 7 évig együtt éltünk és jól megvoltunk. Nagyon sokat tanultam tőle az életről és még így több, mint 15 év távlatából is hálával gondolok vissza rá. Mindig egyenrangú partnerként kezeltük egymást, soha nem okozott semmilyen problémát a kettőnk közötti korkülönbség. A szüleim eleinte nem örültek a dolognak, de amikor látták, hogy a dolog komoly, teljesen elfogadták a dolgot, "áldásukat adták rá". A barátaim úgyszintén elfogadták. A mai napig tartjuk a kapcsolatot barátként.


Nem mondom, hogy ezt minden szülő egyformán jól viseli, főleg, ha nagyon közel van korban az anyuka és a barátnő egymáshoz. Az apák ebben a kérdésben sokkal kevésbé konzervatívak szerintem, az anyák pedig nyilván nem ok nélkül kevésbé nézik jó szemmel talán a dolgot.


F/43

2012. okt. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
egy fokkal talán kevésbé meredek, mint ha a lányomnak lenne negyvenes pasija, de nagyon nem örülnék. persze próbálnék udvarias maradni.
2012. okt. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. okt. 30. 08:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Leszarnám
2021. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!