Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes vagyok, ha nem akarom, hogy tudja, kitől?

Figyelt kérdés
16 èves vagyok.

2012. okt. 31. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, valamiért csak nem akarja a lány megnevezni neki az apát, ember dolgokat általában okkal tesz.
2012. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen teherbe estél és nem akarod megtartani... hmm... nyilván egy anya arra gondolna hogy most akkor ez vagy egy olyantól van aki a családban él, rokon, közeli ismerős, vagy megerőszakoltak, de ez észrevehető a viselkedésen... vagy hasonló. Mindenkire gyanakodni fog körülöttetek. Jobb ha elmondod az igazat. Hazudni a saját anyádnak nem kéne.
2012. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan van olyan Anya aki azt mondanán, hogy "Rendben kislányom, ha ennyire szégyeled azt aki teherbe ejtett, ne mond meg ki volt!"??? o.O
2012. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
27%
Még egy tesó szerelem!
2012. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, hát ezt nem tudom, én férfi vagyok, de apai minőségben adott esetben elfogadnám ezt a választ, és simán aláírnám az abortusz-hozzájárulást... és ez ugye pont elég is. És nem csak az merülne fel bennem, hogy ő úgymond "szégyelli", hanem az is, hogy az illető családos, nagy a korkülönbség köztük, stb (ahogy valaki már leírta az előbb), tehát, hogy egyszerűen a férfit akarja védeni egy esetleges cirkusztól. Más kérdés, hogy nekem nyugodtan meg is mondhatná, mert az egyetlen erőszak esetét leszámítva, tehát ha a lányom önként ment bele, eszembe nem jutna cirkuszoszolni.
2012. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérező!

Kiváncsi lennénk az adott lehetőségekből melyik miatt nem mered elmondani. Csak nekem.. csak itt.. csak most.. Névtelenül elárulod??

1.Az illető Rokon! (tesó, apa, uncsi tesó, nagybácsi stb)

2.Egy idősebb férfi (10, 20, 30 évvel)

3.Családos ember

4.Apád egyik spanja

5.A polgármester, postás vagy az egyik tanárod

6.Anyucikád új-régi élettársa

7.Egy drogos, narkós, alkoholista suhanc

8.Egy ismeretlen

9.Nem tudod megnevezni


Több választ is megjelölhetsz pl. Ha egy idősebb családos ember akkor a 2 és a 3.


Válaszodat előre is köszönöm!!!

2012. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
100%

Hoopsz a 10. kimarad!

A 10. lehetőség pedig az EGYÉB kategória. Ami persze indolkálst és megnevezést igényel, ha ezt a választ adod!

2012. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
79%
#26, és a pap hol marad az 5-ös pontból? :)))
2012. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek elnézést. Nyugodttan kiegészithetitek, ha esetleg kihagytam még valakit! xDDDD
2012. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:
Nem szègyenlem a baràtomat,csak ismerem az anyàmat ès ezzel vèdeni szeretnèm,ahogy màr az egyik vàlaszolò is írta.
2012. okt. 31. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!