Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes vagyok, ha nem akarom, hogy tudja, kitől?

Figyelt kérdés
16 èves vagyok.

2012. okt. 31. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
100%

Én arra is azért kíváncsi lennék, hogy a pasi családja mit tud ebből a dologból. Gondolom semmit, de a pasi biztos kiokoskodja valahogy, hogy hogy fizesse ki az abortuszt, hogy ne legyen feltűnő a hiány.

Kérdező, beszéltél már anyukáddal?

2012. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi volt???
2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
64%
Na, mik a fejlemények?
2012. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett kérdező?

Szerintem azért mégis őszinte kellene legyél anyudhoz.

2013. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez már egy 2 hónapos kérdés, azóta rég eldőlt így vagy úgy.

Általánosságban meg van, akivel lehet őszintének lenni mert a probléma megoldására nyitott, és van, akivel nem, mert önjáróvá válik a saját elvei mentén, és egy egységnyi problémából rögvest csinál egy sok egységnyit. Szóval ilyen esetekben az őszinteség nem azon múlik, hogy milyen a Kérdező, hanem azon, hogy milyen az anyja...

2013. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy az ilyen, ilyesmi kérdéseknél a kérdező sose jelentkezik utólag.
2013. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, én nem látok ebben semmi különöset, az ilyen történetek általában azok, amiket az ember szeretne minél hamarabb maga mögött tudni. Bár szerintem sem lenne haszontalan, legalább első kézből látná egy utána kövtkező hasonló cipőben járó, hogy az illető mit csinált, és az hogyan működött.
2013. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!