Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes vagyok, ha nem akarom, hogy tudja, kitől?

Figyelt kérdés
16 èves vagyok.

2012. okt. 31. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a legkevesebb ebben, hogy ki az apa.
2012. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
26%

Kedves #50, és ha úgymond "nem fogadja el annyival", akkor mi van? Szerencsére (nyilván a bűncselekmény esetét leszámítva) egy harmadik félnek semmi lehetősége nincs megtudni a férfi személyét, ha azt a nő nem akarja. És tök mindegy, ki a 3. fél.

Másfelől szerintem a kérdező ismeri legjobban a saját anyját, és ha az itteni biztatások szerint kielégíti az anyja kiváncsiságát, utána már neki nem lesz semmiféle hatása az eseményekre, a továbbiakban nem fogja tudni kontroll alatt tartani, ki lesz szolgáltatva az anyja hangulatainak meg elveinek meg ötleteinek, és nem csak a saját, hanem a párja, és annak jelen családja meg a vele való kapcsolata vonatkozásában is.

Szóval a helyzet sajnos az, hogy ebben az esetben "őszintének lenni anyucival" = kiadni a kontrollt a kezünkből.

És hát szerintem respektálható, ha valaki ezt nem akarja.

2012. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
88%

"Idősebb nàlam ès családja van."


A pasi is szemét volt, amiért egy gyerekkel kezdett ki, de te eszednél lehettél volna igazán. Cicuska! Foglalt pasival nem kezdünk és nem hisszük el neki, amit mond! Hát sajnos nem áll melletted a szerencse, ki fog derülni, ki az apa, és abból nagy balhé lesz. Legalább magadat védd meg, amennyire lehetséges, azzal, hogy megmondod anyukádnak, ki ő.

Az a kisebbik rossz lesz, hogy azonnal leoszt. Ha később derül ki, hát...hát azt elképzelni sem tudom.


Meg az orvos sem fogja csak úgy szó nélkül elvégezni neked az abortuszt. Szóval, az egy dolog, hogy te őt kifizeted, de neki meg a szakmai híre és az állása kerül veszélybe, ha szó nélkül kikapar.


Kemény lecke ez, de legalább tanuld meg jól!

2012. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
10%
Újra elmondom, természetesen semmiből nem fog kiderülni az apa személye, ha a kérdező nem akarja. Egyfelől. Másfelől meg szerintem alapvetően TISZTESSÉGES magatartás, ha valaki a párját védi első sorban, nem önmagát.
2012. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 52! egy 16! éves lányról beszélünk..nem egy felnőtt nőről.Ha már annyi esze volt,hogy FELELŐTLENÜL szexel akkor vállalja a következményeit. Nem hiszem el,hogy mikor van/vagy lesz egy 16 éves gyereked te megelégszel annyival,hogy nem szeretné elmondani.
2012. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
0%
Kedves előző, ld #16.
2012. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
0%
Igen..ez tény van olyan szülő is,de szerintem a legtöbbjük nem ilyen.
2012. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
38%

Kedves előző, ez tény, ezért szerencsés dolog az, hogy a törvény a szülőknek a gyermekük feletti hatalmát is korlátozza. És ez pont ilyen eset, amikor a szülő vagy megelégszik vagy nem, csak éppen ennek semmi jelentősége, mert nincs módja érdemi cselekvésre.

(és még azt kell mondjam, nálunk szerintem paleokonzi a helyzet, Ausztriában itt a szomszédban pl. alapesetben 14 éves korig kérnek szülői beleegyezést az abortuszhoz, és védőnősdi sincs, ott Kérdező simám besétált volna egy ezzel foglalkozó intézménybe, és elveteti, anélkül, hogy az anyja erről vakhangot is tudna, ha Kérdező nem akarja. Teljesen törvényesen.)

2012. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
9%
Ja, és a másik szomszédban, Romániában detto, csak ott 16 év a határ, tehát az számítana, hogy Kérdező hogy 16 éves, abban van, vagy betöltötte. Ha utóbbi, ott sincs se védőnő, se szülői beleegyezésre igény.
2012. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
96%

54-es! Nem zavar, hogy egy kislányról van szó? 16 évesen k*rvára nem felnőtt az ember, pláne nem nő.


"Párját védi" Persze, hogy aztán tönkremenjen az élete - se érettségi, se továbbtanulás, se munka, se semmi! Magyarország nem az a hely, ahol ezt megengedheti magának az ember; iskola nélkül tényleg nulla esély van a normális életre.


Meg ne haragudj már, de milyen "pár", férfi az, aki sz*rban hagyja a csajt, akit felcsinált? Mert szerintem egy alajas féreg, aki megérdemli, hogy a felesége és a kérdező anyja is baromira megtépje.

2012. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!