Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 év házasság után férjem...

22 év házasság után férjem válni akar, mert belehabarodott egy fiatalabb nőbe. Kikészült a 9 éves és a 18 éves lányom is idegileg. Mit tegyek hogy ne hagyjon el minket? A fital nő már egy családot tönre tett ugyanigy.

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Menjen. Hidd el, idő kérdése, és vissza fog csúszni hozzád. Tapasztalat...
2012. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Ne tartóztasd, hadd menjen! Már holnap pakold össze a cuccait és küldd a rüfkéhez! Majd csak figyeld meg, mennyire lesz tartós a szerelem, ha a kislány mossa a sz*ros gatyáit, miközben a fizuja egy része gyerektartásra megy, a többi albérletre, nincs pénze programokra, sem ajándékokra, mint eddig.. meglásd 2-3 hónap múlva sírva kaparja majd a küszöbödet, mert a fiatal lány kivágja majd! Ha van egy kis eszed, akkor nem fogadod majd vissza...
2012. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Erről eszembe jutott egy sztori.


Az ötvenes pasi belehabarodik egy fiatal fruskába, és ott akarja hagyni az ötvenes nejét.

A neje emelt fővel segít csomagolni, nem könyörög, nem sír.

Csak egy papírt nyom a rivális fruska kezébe, komplett használati utasítással az ötvenes férjhez.

Melyik gyógyszert mikor szokta bevenni, és mire kell, mikor jár a haverokkal sörözni, és hagyja aludni részegen, különben kötekedik, melyik ételt hogyan szereti elkészítve, hogy szereti, ha behajtogatják a ruháit a szekrénybe, melyik rokonnak (anyós, gyerekek, stb.) mikor van a névnapja, születésnapja, amit mindig elfelejts, és a többi.

A hölgyike először mosolygott, aztán két nap múlva rájött, hogy ez halál komoly. Az ötvenes sármőr az étteremben és a színházban nem ugyanaz, mint az ötvenes öregember otthon, a rigolyáival meg a betegségeivel és gyengeségeivel. Ő most nem kényeztetett szerető, hanem "élettárs", akinek mosni-főzni-takarítani kell, miközben a párja elugrik sörözni a haverokkal.

Nem beszélve arról, milyen nehéz elviselni a gyerekeit, akik minden hétvégén náluk vannak, és akkor apu elkényezteti őket, hogy "legyőzze anyut", hétköznap meg nincs idő közös programra, örül, ha este beesik az ajtón a kedves párja, és még ébren találja.


Nem véletlen, hogy elszedett már ez a nő egy férjet, de vele se tartott sokáig a szerelem, és most is borítékolható a fenti forgatókönyv.


Fogadd meg a tanácsokat!

Legyél te a nevető harmadik!

Maradj talpig úrinő, legyél hűvös a férjeddel. Látni fogja, hogy mennyivel jobb anya-feleség-társ egy olyan asszony, aki jóban-rosszban kibírt vele 22 évet, mint egy fiatalabb nőcske. A te férjed mellett se lesz könnyebb az új nőnek, és mellőle is el fogja szeretni egy férjednél fiatalabb. :)))


Kitartást az előtted álló hónapokhoz!

2012. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek a választ,megmondom őszintén nagyon tanácstalan vagyok,igy 38 évessen.Nekem ő volt volt az első és az igazi!
2012. nov. 2. 13:45
 15/25 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lehet neked most, tudom, mert átéltem.

Ne kövesd el azt a hibát, amit én.Próbálj higgadt maradni, ahogy az elöttem szólók mondják.

Ne akard ,hogy maradjon.

Tudod, a mondást,ha elengedted ,és elmegy,soha nem is volt a tiéd!

De ha visszajön, beszéljétek át, kezdjetek új lappal,persze ha szereted még.

Majd írjál ,mi történt. Sok sikert!

2012. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13%
Azt nem tudom hogy mit tegyél, viszont az biztos hogy valamit rosszul csináltatok, mert a gyerekeknek ebből nem kellett volna érezni semmit, nemhogy idegileg kikészülni. Ők minél kevesebbet érezzenek ebből, ezt kettőtöknek kell megoldani.
2012. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, szerintem a szülők akármit tesznek, a gyerekek érzik, hogy ez baromi gáz, hogy apu lelép egy fiatalabb libával.
2012. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Durva ezt írni, de örülj annak, hogy megszabadulsz ettől a szeméttől.


A csaj hamarosan ráun, és akkor már nem lesz hova visszakönyörögnie magát, mert akkorra te már régóta kiraktad a szűrét. Ha neki a bizonytalan kellett a biztos és a gyerekei helyett, hát viselje a következményeit.


Ne könyörögj neki; mondom, hamarosan belátja, mennyire rossz lóra tett.

2012. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Az én szüleim is elváltak,amibe anno kicsit én is belehaltam(apás lány voltam).De tudod mit? Ha a gyerekeid azt látják rajtad,hogy erős vagy,és azzal,hogy az apujuk elment még nem omlik össze a világ,akkor lassan ők is megfognak nyugodni,csak hát érthető módon felzaklatja őket a dolog.De mond meg nekik,hogy azzal,hogy az apjuk nem fog veletek lakni,attól még nem veszítették el őt,ugyanúgy az életük része marad(és sajnos valamennyire a tiéd is.)

Viszont te NEHOGY visszafogadd azt a barmot,ha majd vissza akarja könyörögni magát...Hiába a kapuzárási pánik,ez akkor is megbocsájthatatlan!

2012. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
4%
Miért olyan megbocsáthatatlan, hogy a férj már nem érez semmit a feleség iránt, ezért elválna tőle, hogy másik nővel lehessen új kapcsolata? Az előbb olvastam egy kérdést, ahol a nő azon van felháborodva, hogy a férje nem köszöntötte fel a születésnapján, és mindenki habzó szájjal kiabálja utána, hogy váljon el. Bezzeg ha a férfi akar menni, akkor azt biztosan megbánja, a másik nő meg cafka és úgysem fog vele maradni sokáig. Olyan nincs, hogy egymásba szeretnek, és egymás rigolyáit is képesek elviselni ezért, csak is kizárólag az az eset lehetséges, hogy a nő ráun és továbbáll..
2012. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!