Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 év házasság után férjem...

22 év házasság után férjem válni akar, mert belehabarodott egy fiatalabb nőbe. Kikészült a 9 éves és a 18 éves lányom is idegileg. Mit tegyek hogy ne hagyjon el minket? A fital nő már egy családot tönre tett ugyanigy.

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15%
Ja és persze mindig az új nő a hibás, ő teszi tönkre a családokat.. Nem az, hogy a felek már semmit nem tudnak egymásnak kínálni, és csak egymás mellett élnek, mint két idegen. Ez egyáltalán nem az oka.
2012. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%

Van egy gonosz fiatal nő, aki zsinórban teszi tönkre a családokat, igen. A férjeknek semmi szerepük nem volt az elhajlásban. Lincseljük meg a főgonoszt. A férj pedig jó, szent, s ártatlan. Hát emberek..........

A 2 lányod meg konkrétan miben készült ki? Szerintem csak te készültél ki. Ami érthető, de lássuk már a valót, legalább egy kicsit.

2013. jan. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21%
45 évesen nekem is jött egy hasonló szitu, pedig szerettem, szeretem a feleségem! Nem kerestem, egy iskolába járt a lányommal, néha eljött hozzánk, sajnos hagytam magam, a fital hús, az újdonság varázsának, újra éreztem azt a fiatalkori bizsergést. csak szexet igértem, semmi többet! Kedvesem, nehéz műtéteken esett keresztül, nem lehettünk, hosszú hónapokon át együtt! Ő megtudta, bevallottam, mit miért, elfogadta a válaszom, megnyugtattam, nem hagyom soha el, fájt mindkettőnknek, eggyütt sirtunk, mert közben beleszerettem a lányba, de ha nem küld el magától véget vetek a kapcslatnak. Lassan lassan úgy is lett, de kellet öt év, hogy helyreáljon köztünk a majdnem régi kapcsolat. Sajnos a tüske ott maradt, néha kiböki a zsákot. Utólag megbántam-e nem, de szégyenlem magam. Mára már nyugdíjaskorúak vagyunk, azt nem bántuk meg, hogy együtt maradtunk, szeretjük egymást.
2013. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Sajnállak, és a lányaidat még jobban, de nem tehetsz semmit :( A kisebbik szerintem teljesen fel se fogja mi van, a nagylányoddal meg beszéld át rendesen, és fel fogja dolgozni. A férjed meg (bocs hogy ilyet mondok, mégis csak a férjed) egy roh@dék. 22 éve veled él, nemár hogy ezt teszi. Úristen, de még a gyerekekre sem gondol... Kitartás nektek, túl fogtok lépni rajta, és gondolj arra hogy a férjed meg jól megszívja és jól meg is lesz alázva, mert az ilyen fiatal lotyók nem változnak. (vagyis van rá példa, de elég szemét a csaj is ha tonkretesz egy családot.
2013. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező,mi történ veletek azóta?Írjál!
2013. jún. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!