Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed anyám élettárs...

Mi a véleményed anyám élettársásnak a megnyilvánulásáról?

Figyelt kérdés
Tegnap kimentünk a temetőbe,miután hazajöttünk,anyával hátra mentünk a kertbe,mert ott van eltemetve a cicánk és a kutyánk,velük szinte együtt nőttem fel,anya és én már családtagként tekintettünk rájuk.Amikor bejöttünk a kertből,anyám élettársra elkezdett csúfolódni,hogy mi képesek vagyunk a dögökhöz hátramenni ilyen időben,és egyéb durva dolgokat mondott,ami nem írok ki.
2012. nov. 2. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kifejezés jut eszembe: lelki szegény.
2012. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az ünnep a szeretteinkről való megemlékezés ünnepe, szóval akárki, akármi a szeretted, és hiányzik, akkor senki sem szólhat bele, hogy megemlékezel róla. Ha neki nincs szerette, ő baja.
2012. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ő ilyen egyébként nekem is az jutott az eszembe mint az elsőnek
2012. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Amellett, hogy fájna a megnyilvánulása, én visszavágtam volna, hogy mi köze van hozzá!? Nekem ez jól esik... Ő fázott kint? Nem... Elrángattuk magunkkal? Nem... Akkor le lehet cuppanni a témáról. Jajj de nem szeretem a gúnyolódó embereket!

Sőt tudod mit? Most is odamennék hozzá egy gyertyával a kezemben, hogy "néézd! megyek a "dögökhöz", kezdheted a gúnyolódást..." Pff! :S

2012. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyökér. Mondom ezt úgy, hogy soha nem megyek temetőbe, viszont ha valakinek ez fontos, akkor eszembe nem jutna bántani ezért. Hihetelen, milyen emberek vannak... :-((
2012. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
este én is beszóltam erre neki,azt vágta vissza,hogy nálatok nagyobb becsülete van a dögöknek mint az embereknek
2012. nov. 2. 11:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Némely állatnak valóban nagyobb a becsülete, mint némely embernek. Jól is van ez így. :-)
2012. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Érzéketlen pasi, semmi köze hozzá. Magában gondolhatja, de nem kellett volna elmondania.


Tapintatlan és nem túl intelligens.

2012. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok... Hát nálunk is nagyobb becsülete van a két kis "dögömnek", mint egy ilyen embernek. Akár át is adhatod neki! :)

Lehet véleménye, de elvileg felnőtt ember, tudhatná mikor kell azt magában tartania!

2012. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hulye paraszt,.... es erre anyukad semmit nem mondott?
2012. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!