Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed anyám élettárs...

Mi a véleményed anyám élettársásnak a megnyilvánulásáról?

Figyelt kérdés
Tegnap kimentünk a temetőbe,miután hazajöttünk,anyával hátra mentünk a kertbe,mert ott van eltemetve a cicánk és a kutyánk,velük szinte együtt nőttem fel,anya és én már családtagként tekintettünk rájuk.Amikor bejöttünk a kertből,anyám élettársra elkezdett csúfolódni,hogy mi képesek vagyunk a dögökhöz hátramenni ilyen időben,és egyéb durva dolgokat mondott,ami nem írok ki.
2012. nov. 2. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de anyád is szépen be tud választani, meg meg is érdemli...

Egyrészt mert képes összeállni egy ilyen lelketlen alakkal, másrészt mert ő nem tette helyre a megnyilvánulása után. Az én felfogásom szerint ez ugyanis anyád "dolga" lett volna, (megvédeni a gyerekét, az elveit, az "elhunyt szeretteit", a családi szokásaitokat), és nem a tiéd: a gyereké.



Annyit korrigálnék még, hogy ők nem élettársak, hisz nem társai a másiknak az életben, legfeljebb dugópartner.

2012. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, ne izgulj, tehozzád egyszer sem megyek majd ki. Az állatokhoz pedig igen, azok tudtak szeretni.
2012. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ott vágtam volna pofán helyben. Szánalmas lelki nyomorék, ennyit tudok rá mondani, és most még eléggé visszafogtam magam. Nálam egy ilyen után egy életre leírta magát.
2012. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy azoktól a dögöktől több szeretetet kaptál, mint tőle.
2012. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a temetőben is voltatok, és utána a házikedvencek sírjánál, a kertben... Namármost ha nekem a papagájaim a kertünkben lennének, ahogy sajnos nincsenek, mert a 10-en laktam akkoriban, én lehet, hogy pl. havonta tennék rá valami kis cserepes növénykét...


A fószernek meg semmi köze hozzá.

Mivel a temetőben is voltatok.

....és aki ki se megy? A halottaink lelke úgysem a fejfán ülve várja a gyertyát és a virágot... bocs...

2012. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
anyud élettársa egy kőszívű barom lehet.
2012. nov. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Egy kutya többet ér mint ő nekem úgy tűnik.

És ezt akár közölheted is vele. :)

2012. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!