Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mutattad be a...

Mennyi idő után mutattad be a párod otthon?

Figyelt kérdés
esetleg van olyan aki messzebb lakik a szüleitől, h otthon kellett aludnia a párjával? Mi külföldön élünk és ezért macerás kissé mert akkor már pár napra mennénk
2012. nov. 3. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb egy honap, de mivel a csaladom a Ausztraliaban el igy csak skyp-on keresztul.
2012. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én mind a 3 barátomat 2 hét elteltével. Nagy hiba volt! legalább 3 hónapot várjatok, pláne ha komolyan gondoljátok.
2012. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónap után mutattam be apukámnak, amikor beugrott hozzám valamiért, és nálam volt a párom. De azóta is nagyon szeretik őt, az eddigi pasijaimat egyiket se szerette apukám, de őt bírja :)
2012. nov. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Három hét után. Mi már akkor komolyan gondoltuk. Az eltelt évek minket bizonyítanak.
2012. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb 3 hét után.

Azóta eltelt több, mint 3 év!

2012. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hét után mutattam be, Ő az anyjának 4 hét után. Azóta házasok vagyunk.
2012. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Apukámmal ismerték egymást régebbről. Amikor 3 napja ismertük egymást a Párommal, fent volt nálam (egyedül éltem) és Anyukám kicsit előbb ért oda hozzám, mint ahogy megbeszéltük. Bár nem így terveztem, de ha már így alakult egyiket sem akartam se bújtatni, sem elküldeni, így akkor találkoztak. Lassan 2 éve együtt vagyunk, jövőre házasodunk.


Aki ilyen időkkel, meg számokkal kapcsolatban azt gondolja, hogy befolyásol bármit is, az nagyot téved. Ami befolyásol valamit az a személyisége a párnak és a kapcsolathoz való hozzáállás.


24N

2012. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1,5 hónap múlva.
2012. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Kb 1hónap.
2012. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!