Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Van köztetek...

Feleségek! Van köztetek olyan, aki boldogtalan? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, itt lennék. :-) A férjem nem figyel rám, nem mutatja ki a szeretetét, nem kapom tőle azt, amire vágyom. Elrontottuk, de nagyon. Most próbáljuk helyrehozni, inkább kevesebb, mint több sikerrel. :-(
2012. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( Ő beismerte a hibát?
2012. nov. 5. 19:34
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
na és én is itt vagyok akit zsarol a férje utálja a gyereket és mi szenvedunk mert egy onzo egoista lett abbol a férfibol akit nagyon szerettem:(
2012. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ó jaj! :( És nem tudtok elköltözni?
2012. nov. 5. 19:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan helyzet hogy az én kapott házamban orokségemben lakik velunk.azt várja hogy elkuldjem és én legyek a rossz és mindenki engem utáljon mert szegényt elzavarták!
2012. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
És itt az én madárkám! Aki nem segít semmit /pedig beteg is vagyok/, csak a saját hobbyjának él. Trehány, nem gondoskodó, beképzelt majom. Próbaképpen nem öntöztem meg a virágait /az övéit/ és mit tesz Isten: mind elszáradt. Pedig szóltam neki...
2012. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A hibát mindketten beismertük (én is hibáztam!!!), helyrehozni mégsem egyszerű. Rengeteg munka, a siker pedig nem garantált. De nem adjuk fel. :-)


Miért kérdezed? Hasonló cipőben jársz?

2012. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, hasonlóba. Az enyém be sem ismeri, hogy kizár az életéből a munka miatt. Már nem is tudunk egymásról semmit. A mai nap volt, amikor rádöbbentem, boldogtalan vagyok mellette!
2012. nov. 5. 19:44
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Beszélgettetek velük ezekről? Nem jutottatok semmire?

2012. nov. 5. 19:45
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi rengeteget beszélgetünk erről, mindketten látjuk, mit kellene másképp, mégsem mindig megy. :-( Sokszor gondolom, hogy egyszerűbb lenne hagyni és lelépni, de nem az a típus vagyok, aki feladja. Ráadásul nem reménytelen, csak iszonyú nehéz.


Sajnálom, ha a férjed (te vagy a feleség, jól értem?) nem látja be, hogy változtatni kellene. Nem is feltétlen a hibát kell belátni, elég a javító szándék. Mert hogy valami nem smakkol, az elég nyilvánvaló...

2012. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!