Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Van köztetek...

Feleségek! Van köztetek olyan, aki boldogtalan? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 19:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő vagyok, és azért vagyok boldogtalan mert nagyon instabil az anyagi helyzetünk, illetve olyan helyen lakunk együtt, ahol már nem akarunk, de még el kell viselni ezt egy nagylelkű ígéret miatt. Emiatt folyamatos a gyomoridegem, és a hányinger kerülget a gyomorgörcseimtől. Amúgy a szerelmi életem boldog, csak rányomja mindenre a bélyegét ez a bizonytalan helyzet.
2012. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Feleseg meg nem, de elettars es menyasszony vagyok.

Igen sokszor boldogtalannak erzem magam es menekulnek csak nem tudom, hogy hogyan. Az oknelkuli feltekenysegtol, az allando ellenorizgetesektol, attol hogy abszolut nincs magan eletem mar 2 eve (gondolok itt baratokra stb) csak a munka meg o van. Es mar neha azt is szova teszi ha nem vele nezek filmet hanem a kedvenc musorom nezem inkabb. Midemelett ugy erzem kiforgatott onmagambol. Nincs se smink se kozmetikus se szoknya se kivagott felso se magassarku mert az csak a k.rvaknak valo szerinte. Barmilyen alkalom van farmer+polo+sportcipo. Mindenben beszabajoz en hulye meg hagytam. Most meg nem latok kiutat. Alajaraton jo minden, de reszemrol egy kis baki (pl kiszedem a szemoldokom) es akk hetekig haboru van.... Nem tudom meddig birom meg... Es mar azt sem, hogy ki is vagyok en?

2012. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sosem tudnék komolyan panaszkodni a vőlegényemre hisz ő életem szerelme. Én boldog vagyok mellette, de néha vannak hullámvölgyek. Megbeszéljük, aztán minden oké. Ami most a boldogságomat leginkább gátolja az a szexuális életünk. 2 hónapja született a pici fiúnk, azóta 3x voltunk együtt. A probléma adott, megváltozott a testem amit ő nem kíván.
2012. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
:( Én is a nők táborát erősítem!
2012. nov. 5. 20:42
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

Így járnak azok a nők, akik becsicskulnak. Akik nem egyéniségek egy kapcsoaltban sőt, előtte sem voltakazok. Akiknél megszűnik az Én, helyét átveszi a Mi.


A másik pedig a munka. A nők szajkózzák, hogy a pasi dolgozzon mint állat. Erre meg nem tetszik, ha csak dolgozik és a szabadidejét otthon tölti pihenve? Valamit valamiért csajok.

2012. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Egy kicsit elsarkítod a dolgokat! Én nem kértem sose, hogy dolgozzon sokat.

Szép karriert futottam be, nincs szükségem az ő anyagi hozzájárulásához.

És szerintem a többi Válaszoló sem ragaszkodott ahhoz, hogy a kapcsolatukra menjen a munka.

2012. nov. 5. 21:07
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben a csicskulás azt takarja, hogy dolgoztam, mint állat, a férjem volt itthon a gyerekekkel, később ő is dolgozott. Ha pedig egy házasságban te meg én van, annak mi értelme? Nem KGST ez, hanem házasság, ami a család fenntartásáért felelős.


Segítő szándékod mindenesetre köszönjük szépen! :-)))

2012. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Az én helyzetem könnyebb, mert nincs gyerek! De attól még ugyanúgy rossz.

Nem értem mire érted a segítőszándékom vagy szimpla cinizmus?

Nem vagyunk egy véleményen persze, ez nem baj.

Ezért érdeklődtem itt a kérdés formájában. Én ezt tiszteletben tartom!

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 5. 22:24
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves 12.!

Menekülj!

Élettársak vagyunk, illetve jegyesek. Nem passzolunk össze. Ígérget mindig, pl. hogy még az idén kiköltözünk Hollandiába, meg hasonlók...

Hozzájutottam egy nagyobb pénzösszeghez, fél évig mindent én fizettem, kivéve a kocsit és a rezsit.

Most, hogy a pénz elfogyott, nem tudok lépni, előbb kellett volna gondolkodnom..

Nagyon boldogtalan vagyok, a szexuális életünk nulla, sokat dolgozik, a kommunikáció nulla. El akarok tűnni.

2012. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szomorú! :(

Olyan érdekes, hogy két ember, akik szerették egymást, észrevétlenül, egyik pillanatról a másikra, "idegenek" tudnak lenni egymás számára!

2012. nov. 6. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!