Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg anyám volt...

Valószínűleg anyám volt pasija bemászkál a lakásba éjjel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a fazon tök kattant, majdnem 3 éve raktuk ki (végol rendőrrel kellett elvitetnem, mert nem akarta elhagyni a lakást...) a kulcsokat visszaadta, de attól tartok volt másolata. Azóta is folyton hivogatja anyám és nem szól bele, vagy lecsapja, csak ő lehet. Eddig nem is gyanakodtam, de mostanában többször volt, hogy nem úgy találtam otthon dolgokat ahogy hagytam (hetente többször alszom a péromnál, de anyukám sem alszik minden nap otthon), de betudtam annak, hogy szétszórt vagyok. Anyu meg mesélte, hogy nem rég volt olyan, hogy felébredt és egy kosztümje aki az előszobában volt este, a szobában az ebédlőasztal egyik szék'n volt és ki volt vágva belőle egy darab. Amint tudok, zárat cserélek, de nem tudom, mit tegyek, a rendőrségen körberöhögnének szerintem, nincs bizonyítékom, hogy ő volt, és többen mondták, hogy ilyen 'csip-csup' ügyekkel nem foglalkoznak, csak ha már vér folyik.

2012. nov. 8. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
84%
Hiába hívja őket pl. ismeretlen számról, ez már zaklatás, és a szolgáltató kiadja a rendőrségnek a hívó felet. Tudom, mert egy ismerősöm tett feljelentést 1-2 éve. Elég volt ehhez az illetőnek !!3-szor!! felhívnia. Szóval hiába nem szól bele, ezt le lehet nyomozni. Csak a kérdező és a családja egy nagy rakás szerencsétlenség.
2012. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
100%

Most még nem betörés, mit gondolsz, miért koptatom a betűket, hogy cserélj zárat, IQ harcos? Pont azért, hogy hivatalos betörés legyen, ha azok után bemegy. Jézusom, kár írnom bármit is, mert sötétek vagytok.

Azért imádkozom értetek, ne legyetek benn hamarosan a tévében, mint kiirtott család...

2012. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
37%

Gratulálok!

Szerinted mire kiér a rendőrség, mert betört, mi minden történhet?????

2012. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a zárcsere a legsürgősebb, aztán jöhet a kamera, stb. Most nem azért, de a szélcsengőtől én magam rezelnék be a legjobban, mert tudnám, hogy itt van a lakásban.
2012. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
77%

IQ harcos és társai. Gratulálok ahhoz is, hogy ilyen hatalmas intelligenciával rendelkeztek.

Jó a meggyőző képességetek is, ha csak így tudtok érvényesülni! :)

2012. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
amikor kihívtam őket, nem vettek igazán komolyan, pedig elmondtam, hogy egy barom és fenyegetőzik, nem kicsit, szerinted ezután hogy álljak hozzá?
2012. nov. 8. 13:31
 47/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha leveri a lecserélt zárat, akkor lesz indokod hogy rendőrt hívj, nem mondhatják azt hogy alaptalanul vádaskodsz.


Ebben az esetben helyszínelés az ujjlenyomatokat rögzíti, és ha gyanútok a rendőröknek elmondjátok, akkor anyád volt pasijának lakása ajtajáról is vesznek ujjlenyomatot. Ha a kettő közt látnak egyezést akkor anyád volt pasiját előállítják, és ott ujjlenyomatot vesznek tőle. Ha van biometrikus azonosítót tartalmazó útlevele (ujjlenyomat képe az útlevélben levő RFID-n kívül központi adatbázisban is tárolva van) , akkor még egyszerűbb a helyzet.


(#31)

2012. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

"Gratulálok!

Szerinted mire kiér a rendőrség, mert betört, mi minden történhet?????"


Hacsak nem ért olyan jól a zárakhoz és nem hoz szerszámokat, olyan hamar nem jut be. :) Főleg, ha lenne még plusz zár. de persze a ti ötletek sokkal zseniálisabb, mikor épp a hiperszuper kamerát szerelik fel, nem léphet be bármikor és vághatja el a torkukat, á dehogy. :) sőt, szerintem hagyják tárva nyitva az ajtót, hogy még valaki ki is rámolja a lakást.

Szerintem túl sok filmet néztek! hogy mennyi idő alatt ér ki a rendőr? láttam az ablakból veszekedő romákat, az egyik hívta rendőröket, konkrétan 2 percen belül ott voltak.

2012. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
100%
Zárcsere..MOST! Én még a környékről is elköltöznék amint lenne lehetőségem, nehogy megvárjon egyik este a sarkon, mikor hazafelé tartok..
2012. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
81%

Azért Kérdező!

Szeretném leírni mire alapozom azt, amiket írok.

Egyrészt, az apukám alkoholista volt sajnos. Az anyukámat mindig bántani akarta gyerekkoromban, a rendőrség semmit nem tudott tenni, pedig kiskorú voltam még akkor.

Hiába jöttek ki, megkérték, hagyja abba és távozzon. Köszönjük szépen, sokat jelentett! Gondolhatod...

Ideiglenes megoldás volt.

Én azt tenném, hogy kamera, elhagyom a lakást, aztán zárcsere és visszaköltözöm.

De nem írok többet, mert a nem vagyok hajlandó tovább vitatkozni.

2012. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!