Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két gyermekes családapaként...

Két gyermekes családapaként szerelmes vagyok a feleségembe, aki jó anya, jó társ, figyelmes, odaadó. Az egyik gyerek alig fél éves így sokat éjszakázunk, dolgozunk. A testi kontakt viszont egy honapja nulla. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretem a családomat, a feleségemet és nem csaltam meg soha. Mi ilyenkor a megoldás? Segítek, főzök, gyerekezek, kedves vagyok hozzá, de ha meg szeretném beszèlni, hogy ezzel valamit kezdenünk kellene több szempontból is, csak az a vége, hogy egy szemét pai vagyok, aki nem elég megértő. Mit csináljak? Mi a megoldás? Javasoltam párkapcsolati terapeutát. Nem érdekli. Lehet, hogy nekem kell valamit másképp csinálni? Semmilyen szexuális kontakt. Ezt lehet bírni és én gondolom rosszul, türelmetlen vagyok?

#probléma #kisgyermekes szexualitas hiány #párkapcsolati megoldások
2012. nov. 10. 07:04
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
23%
Azért a szex meg az evés között b.szott nagy különbség van. ;) Ez végett meg ugy sem fog elhagyni..tudom, hogy hokizik..
2012. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
70%
1 hónapja??? És akkor mit szóljon az, akinél évek óta nem akar az asszony semmit? Nagy dicsőség, hogy eddig hűséges voltál, de igazából 1 hónapot nem bírsz ki üzekedés nélkül...
2012. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
36%

Aki az evést, meg a szexet hasonlítja össze, az egy kretén, szóval innentől értelmetlen a véleménye:)


1 hónap az semmi, még nincs szükség terapeutára. Múltkor volt egy kérdés, hogy a pasi 3 hete nem bírja, lehordták mindennek.


Ha már hónapok óta áll fenn, akkor érdemes ekkora ügyet csinálni ebből. A házasság ennél többről szól és nem értem, hogy a megcsalás téma egyáltalán hogy jön elő.

2012. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, nekem egy év kellett, mire elkezdtem egyáltalán valami vágy félét érezni. Mi is sokat éjszakáztunk a gyerek miatt, a hangulatom sem volt a topon, szerintem a hormonok még dolgoznak. Szoptatja a feleséged a babátokat még? mert én szoptatás alatt pld. a szex gondolatától is undorodtam (majd egy évig)... hiába szeretem a férjemet. Türelem szerintem.(már ha van, de ha szerelmes vagy a feleségedbe, akkor remélem van) :)
2012. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
82%

"Aki az evést, meg a szexet hasonlítja össze, az egy kretén, szóval innentől értelmetlen a véleménye:)"


Úgy bírom ezt, hogyha valakinek más a véleménye, rögtön lekreténezi a másikat... holott van benne igazság. Szex nélkül lehet élni egy hónapot, de evés nélkül tudnál?

2012. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Hogy mi az elso szo? Puszi mindenkinek es hogy hianyoztak, majd takaritok es leviszem a szemetet.
2012. nov. 10. 09:54
 17/50 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kerdezo teljesen megertelek.. en is hasonlo helyzetben vagyok csak az a vicces az egeszben ,hogy en no vagyok es a ferjem az aki nem kivanja annyira:) Nekunk is van egy nyolc honapos kislanyunk nekem eleve az szules utan nem volt ilyen problemam ,hogy nem kivantam es most ,hogy lefogytam es csinosan oltozkodok nem tudom miert nem kivanja egyszeruan csak az a tipus aki beeri heti eggyel:) Adj a felesegednek egy kis idot gondolom nagyon faraszto lehet allandoan kellni a pasik el sem tudjak kepzelni mennyire ki lehet faradni foleg ,hogy a kisbaba 6 honapos es meg nem alszik ejszaka az en kisbabam mar par hetesen ataludta az ejszakat nagy szerencsemre es mai napig jol alvu de helyette kapok sok hisztit es egy kis demont:) Idovel helyreall a rend csak ne szolj neki semmit a sexrol ,mert az olyan mintha ra akarnad eroltetni kedveskedj neki dicserd,hogy milyen csinos a szules szebbe tette az alakjat stb...:) Segits neki amiben tudsz vidd el a gyereket setalni vagy kocsikazni ha van egy kis ido es meglatod halas lesz erte :P Sok szerencset:)
2012. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
73%

Te egy minta férj vagy!:)

Egy hónap szerintem sem sok,ha abbol indulok ki,hogy nálunk már 2 hete nem volt semmi.A férjem éjjeles,én mindig d.u.dolgozok.A lehetőség csak hétvégén adatott,de nem mindig van pont akkor kedvem hozzá.De azért a simogatás,puszilkodás az megvan kettőnk közt!

Képzeld el,hogy én veszélyeztetett terhes voltam és 9 hónapig nem volt köztünk szex.:o

2012. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Parom is veszelyeztetett volt, tehat a konkrét: 9hónap alatt 2, szules utan csak puszival, de ott az volt, hogy hasznalati targynak tekintem es beragott, egy honapja sehogy. Holgyek urak. Biztos hogy valaki oldotta mar ezt meg ugy hogy nem ment felre, de nem is birja ki nelkule.
2012. nov. 10. 10:23
 20/50 intrepid ***** válasza:
18%
Én nem veszkődtem, félreléptem, és nem is csináltam belőle titkot. Ez így nem megcsalás, azt vittem máshova, ami otthon nem kellett.
2012. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!