Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két gyermekes családapaként...

Két gyermekes családapaként szerelmes vagyok a feleségembe, aki jó anya, jó társ, figyelmes, odaadó. Az egyik gyerek alig fél éves így sokat éjszakázunk, dolgozunk. A testi kontakt viszont egy honapja nulla. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretem a családomat, a feleségemet és nem csaltam meg soha. Mi ilyenkor a megoldás? Segítek, főzök, gyerekezek, kedves vagyok hozzá, de ha meg szeretném beszèlni, hogy ezzel valamit kezdenünk kellene több szempontból is, csak az a vége, hogy egy szemét pai vagyok, aki nem elég megértő. Mit csináljak? Mi a megoldás? Javasoltam párkapcsolati terapeutát. Nem érdekli. Lehet, hogy nekem kell valamit másképp csinálni? Semmilyen szexuális kontakt. Ezt lehet bírni és én gondolom rosszul, türelmetlen vagyok?

#probléma #kisgyermekes szexualitas hiány #párkapcsolati megoldások
2012. nov. 10. 07:04
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy egyszerűen annyira jó fej vagy, hogy már átmentél kutyába és nem tud rád férfiként tekinteni?


Ismerősi körben volt egy ilyen, a nőben komoly belső harcok is voltak, mert egyrészt hálás volt a sok segítségért, másrészt a férfi feladta a saját énjét és átcsúszott egy komornyik szerepbe.


Mennyire vagy döntési helyzetekben, milyen mértékben van még meg a saját személyiséged?

2012. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Szeretnem mindenkinek megkoszonni a valaszat, bar az etel szex analogiat firtato kollega nem igazan ertette mirol van szo. Biztos voltam benne, hogy nem vagyunk egyedul ezzel es minden hozzaszolas igaz a sajat szemszogebol. Ugy nez ki mi pedig osszerakjuk belole a sajat megoldasunkat.
2012. nov. 11. 06:29
 33/50 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet,csak nekünk nincs gyerekünk.Szimplán a munka teszi tönkre a hétköznapokát,én éjjel dolgozom,a párom összevissza. Ő a férfi, számtalanszor kell visszautasítanom,mert fáradt vagyok,mikor még kedvem lenne az összbújáshoz,ő nincs otthon.Illetve elgondolkodtató volt nekem egy korábbi válasz,ahol a válaszoló a férj komornyik szerepére utalt. Hasolóan a kérdezőhöz,az én párom is segít a házimunkában,ugyanakkor azt egy bevett rendszerként végzi,szinte napirend szerűen,más fontos teendőket meg nem vesz észre.Igen,lohaszthatja a vágyat egy látszólag mintaférj,aki valójában már egy kiskutya szerepét vette át.Ezt is át kell gondolni.Amúgy a további válaszokat én is érdeklődve olvasom,hátha a saját problémámra is megoldást találok.
2012. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
38%

szerintem meg féléves gyerek mellett,egy nőnek még nem biztos hogy visszaáll a szexre való igénye..engem pl.még egy év után sem érdekelt annyira mint előtte...

meg szerintem annyira be van állva az agya ilyenkor egy nőnek a gyerek gondozására,teljesen más mint majd ha 1 éves lesz...

2012. nov. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Bence_ ***** válasza:
60%

Renden, hogy valaki fáradt. De ha szeretem akkor legalább egy bottal megpiszkálom.

Elkényelmesedett.

2012. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Mara Acoma ***** válasza:
70%
Mi is mindig fáradtak vagyunk. 3 gyerek,sok munka, nekem itt a háztartás is. De azért heti 2-3 összebújás megvan, még ha egy 3 perces menet a fürdőben vagy felébreszt éjjel és félálomban kamatyolunk kicsit :DD Ha hulla is vagyok, ami gyakori, akkor is van időm egy kis hancúrra.
2012. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
63%
Keserédes mosollyal, tapasztalatból mondom, hogy lesz ez még így se! :)
2012. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő vagyok, bizony fáradt a munka, gyerek mellett, és ha ágyba kerülök arra a napi 6 órára, akkor arra koncentrálok, hogy azt elejétől a végéig végig tudjam aludni. Amikor reggel felkelek, akkor is már olyan fáradt vagyok, mint korábban egy átbulizott éjszaka után... És nem akarok szexelni. Fáj a hátam, fájdalmas maga a szex és a pokolba kívánom az egészet. Ennek ellenére belemegyek pont a férjem miatt, de az az igazság hogy per pillanat gyűlölöm a szexet.
2012. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy megvédtetek én írtam az evést.

Nem kreténségből írtam hanem a biológia órák jutottak eszembe mikor tanították az alapvető emberi szükségleteket. Ahol a szexuális élet is fel volt sorolva az evés ivás között. Ha a tanár hazudott akkor bocsánatot kérek.

De egyébként kedves 2 válaszoló nagy dicsőség hogy a pasid reiszol mikor van nője. Majd egyszer megvilágosodik.

2012. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Ja és amit a válaszom második részében írtam azt már senki nem olvasta el? Mindenki csak az evésre ugrott rá? Olvassátok el ,
2012. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!