Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két gyermekes családapaként...

Két gyermekes családapaként szerelmes vagyok a feleségembe, aki jó anya, jó társ, figyelmes, odaadó. Az egyik gyerek alig fél éves így sokat éjszakázunk, dolgozunk. A testi kontakt viszont egy honapja nulla. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretem a családomat, a feleségemet és nem csaltam meg soha. Mi ilyenkor a megoldás? Segítek, főzök, gyerekezek, kedves vagyok hozzá, de ha meg szeretném beszèlni, hogy ezzel valamit kezdenünk kellene több szempontból is, csak az a vége, hogy egy szemét pai vagyok, aki nem elég megértő. Mit csináljak? Mi a megoldás? Javasoltam párkapcsolati terapeutát. Nem érdekli. Lehet, hogy nekem kell valamit másképp csinálni? Semmilyen szexuális kontakt. Ezt lehet bírni és én gondolom rosszul, türelmetlen vagyok?

#probléma #kisgyermekes szexualitas hiány #párkapcsolati megoldások
2012. nov. 10. 07:04
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Azért van olyan, hogy szerelmes vagy szereted a másikat, kölcsönös a dolog, de olyan fáradtak vagytok mind a ketten, hogy összenéztek az ágyban, amikor rendes esetben szeretkeznétek, bárgyú pillantással mindketten kifejezitek mi lenne jó, de utána bevágjátok a szunyát. Aki nem élt még át ilyet az nem volt elég fáradt. Én sem hittem el amíg velem nem történt meg. De lehet itt más is,tényleg a hormonok fura dolgokat tudnak művelni. Azért arra felfigyeltem, hogy vannak itt egyéb problémák is, a berágott, meg egyebek, de nem tudtam a rövid mondataid és tömörséged miatt kivenni mi bánthatja az asszonyt, de valami biztos van, amit jó lenne megbeszélni. Azért elég tökéletesnek írod le magad, de ilyen csak a mesében van mint tudjuk. Beszélgessetek, az mindig célra vezető ha okokat keresünk.
2012. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 Bence_ ***** válasza:
92%

Férfiak nem véletlenül vannak így összerakva.

Amikor a nők gyűjtögettek a férfiak meg vadásztak akkor kellett egy olyan erő ami a világ végéről is vissza vitte a férfit zsákmányával együtt. Ez pedig a sex. Minden mást megtalálható a természetben.

Pont ezért a férfinak nem elég 1-2 havonta a sex, mert ha így lett volna és csak 1-2 havonta ment volna haza addigra a család éhen halt volna.

Nőkhöz való vonzódásunk belénk ivódott!

Szerintetek néha nekünk nem lenne jó nyugodtan ülni a seggünkön? A kérdező is szívesen kikapcsolná magában ezt a funkciót. Nem szenvedne.

2012. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"Ez pedig a sex."

Jól hangzik, jól hangzik, majdnem hihető is, de téves. :)

2012. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Bence_ ***** válasza:

Miért?

Azt hiszem minden mást megkap vadászat közben. Kaja,pia,társaság.

Mi a titok? :)

2012. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Valami gáz van. Messze vagyok a tokeletestol, de a ferfiakat elnezve nem gondolom, hogy a sor vegen allnek a hibaimmal egyutt. A kozepso reszen a sornak, meg ha nem is az odaado szerelmes kozeledes, de egy kis botpiszka -bence, nagyon jol fogalmazott- jolesne. Nem hiszem el, hogy ha valaki oszinten elmondja ezeket es a szerelme felé fordul, akkor nincs 3 perce ram... Igen, en is tudom, hogy ez nem ugyanaz mint osszebujni, stb... De ha szeretem a paromat lehet hogy bele kellene fernie. Sajnos oszinten azt gondolom, hogy az erzelmekkel van baj.
2012. nov. 16. 03:09
 46/50 anonim ***** válasza:
Javult valamennyire a helyzet?Elbeszélgettél a feleségeddel?
2012. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Időben biztos beleférne egy 3 perces botpiszka, csak hogy mi nők, úgy vagyunk kódolva, ha a lelkünket bántja valami, és nem találunk megértésre( lehet hogy nem is keressük, csak magunkban duzzogunk, de ez már részlet kérdés) akkor képtelenek vagyunk úgy csinálni 3 percig mintha minden rendben lenne. Nem tudjuk elválasztani a testet a lelkünktől, míg talán ez a pasiknak jobban megy. Itt a botpiszka hosszú távon nem old meg semmit, beszélj a nejeddel, hogy mi az ami miatt 3 percig sem képes a botodra hangolódni. De ha egy tanácsot elfogadsz, ne rohand le mert akkor tuti nem húzod ki belőle, hanem nyitottan, türelmesen kérdezd amíg ki nem böki. Ha szerelmes vagy, akkor ennyit megtehetsz, igazam van?
2012. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:

Szia. A parom egy eve veszitett el egy 8 hetes terhesseget, es utana fel evig hallani sem akart a Sex rol. Nekem nagyon nehez volt az elejen, de nagyon sokat beszelgettunk, megprobaltuk mas modjat a szeretkezesnek es lassan lassan mostmar majdnem a regi. Nagyon sok ido kell es borzaszto nagy turelem csak ennyit tudok mondani.

Fel a fejjel es sok sikert nektek az ujrakezdeshez.

2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

Szia!

Érdemes elgondolkodni a következőn: Ha többször ébred a kicsi éjszaka, lehet, hogy egyszerűen arra gondol, hogy meg fog zavarni. Folyton ott a füle.

A másik (tapasztalatból): Ha amint letette a gyereket aludni, máris letámadod, hogy akkor számithatsz-e valamire, na az nagyon el tudja venni az asszony kedvét (ráadásul a gyerek is megérzi, nehezebben alszik el, és csak az idegeskedés lesz az egészből. Ez a helyzet akkor is, ha közösen tervezitek el, hogy "majd, ha elaludt..." hidd el: 3x annyi idő alatt fog elaludni.) Ami nálunk bevált: Amig nem alszik mélyen a gyerek, nem is beszélünk róla, de ha már átlépett a mély alvás fázisába (kb 20 perc után) onnantól van legalább 1 óra egymásra. És igen, lehet, hogy kezdetben jó lenne, ha nem lenne mindig sex a cél, hanem egyszerűen figyelnél rá, simogatnád, és hagynád, hogy beszéljen (bármiről) de tényleg figyelj arra, hogy mit mond!

Sok sikert!

2013. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 jozafne válasza:

Szia!

Nálunk is 2 a gyerek, 3 év van köztük. A kicsi 1,5 éves. Nekünk is voltak gondjaink, ráadásul az én párom sajnos nem ilyen házias, de azért nagyon szeretem. Szóval az agykontroll sokat segített a gyerkőc éjjeli megnyugtatásában anélkül hogy át kellett volna mennem a másik szobába- mert az azért nem mindegy éjjelente 4x akár! Nagyobbat is tud aludni tőle...

Ezen kívül a második szülés után a női test meggyötörtebb, tartóizomzatilag fontos kérdés, minden rendben van-e, nincs-e fájdalma szex közben? Esetleg nem tart-e egy következő terhességtől? Mindezt megbeszélni, kezelni kell. Ne támadd le amint szabad, adj neki időt és lehetőséget a feltöltődésre, hogy ő is tudjon adni! Szeresd nagyon és légy türelmes. Masszírozás, fürdőbekészítés? Közös séta kettesben. Próbálj ne a szex oldaláról közeledni, így később majd arra is sor kerül.

Ne add fel!

2013. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!