Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy hete nem tudom, mi...

Már egy hete nem tudom, mi van az anyukámmal. Mit tehetnék (részletesen lent)?

Figyelt kérdés
Anyukám 67 éves, és másfél éve él egyedül. Én már 10 éve külföldön. Szokásunk, hogy vasárnap délben felhívom. Múlt vasárnap ez nem sikerült, csak kicsörgött a mobilja, de nem vette fel. Nem gondoltam semmi rossza, azt hittem, hogy nem hallotta meg. Azóta hívtam hétfön, kedden, stb. minden nap, többször is. Kedd óta a hívott szám nem elérhetö. Megkértem egy ott élö ismerösömet, hogy menjen el hozzá, el is ment, de senki sem nyitott neki ajtót (a kaput lent, emeletes házban lakik). Megígérte, hogy holnap újra elmegy. Már megadtam neki a kapukódot, hogy fel tudjon jutni az ajtóig, de kulcsa a lakáshoz csak anyukámnak van. Beszéltem az unokatesómmal is, aki azt mondta, hogy nov. 1-jén a nagybácsikámmal voltak a temetöben, ennyit tudok eddig, hogy akkor látták utoljára. Szomszédok nevét nem tudom, csak kb. annyit, hogy "Juditka" meg "Gabika". Mit tudok tenni? Hívjam a rendörséget?????

2012. nov. 10. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hívd a rendőrséget!
2012. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hazamenni nem tudsz gondolom? nagybácsit vagy bárki rokont sürgösen kellene hívni hogy jusson be a lakásba lehetőleg minél előbb mert ez így nem lesz jó, ha minden kötél szakad akkor rendörség.
2012. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos ezt kell mondanom. Az ismerősöd esetleg megkérdezheti a szomszédokat, hogy látták-e és hogy mikor, de előrébb volnál, ha szólnál a rendőrségnek, mert nekik jogukban áll bemenni a lakásba.
2012. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Végső esetben rendőrséget is lehet hívni
2012. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mobilja nincs , akkor igen, hívd!
2012. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Még mindig vívódom, hogy most azonnal hívjam-e a rendöröket, vagy várjak, holnap mit mond az ismerösöm.

Anyukámnak csak mobilja van, és azon nem tudom felhívni :-(

2012. nov. 10. 21:59
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Hívd a rendőrséget senki nem fogja levenni a fejed!Azért vannak!Reméljük hogy csak elhagyta a mobilját és azóta lemerült.Ezért nem tudod hívni.Ha felhívod a tudakozót és megmondod milyen utca hány szám és hogy segítsen egy számot adni valami szomszédét akkor megtudják nézni.De holnap reggel legkésőbb hívd a rendőrséget.Én már kedden hívtam volna.
2012. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hívjad basszus a rendőröket, ezért fizeted elvileg az adót hogy ha baj van ott legyenek!

Ők bemehetnek, a jó eszközeik is megvannak rá hogy bemenjenek.

Ha neadj Isten anyukádnak valami baja van, mielőbb rá kellene nézni!

Már rég elmúlt az a határidő amin belül ne vennék komolyan a bejelentésed.

Akár ebben a percben is hívhatod őket, ki fognak menni.

2012. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Felhivtad a rendöröket? En a helyedben hivnam es nem varnak semmire !!!!!
2012. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy most 22:58 kor nem fognak a rendőrök ajtót feszegetni zörögni a lakók miatt.De reggel 8 kor azonnal hívd a rendőrséget nincs min gondolkozni.
2012. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!