Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy hete nem tudom, mi...

Már egy hete nem tudom, mi van az anyukámmal. Mit tehetnék (részletesen lent)?

Figyelt kérdés
Anyukám 67 éves, és másfél éve él egyedül. Én már 10 éve külföldön. Szokásunk, hogy vasárnap délben felhívom. Múlt vasárnap ez nem sikerült, csak kicsörgött a mobilja, de nem vette fel. Nem gondoltam semmi rossza, azt hittem, hogy nem hallotta meg. Azóta hívtam hétfön, kedden, stb. minden nap, többször is. Kedd óta a hívott szám nem elérhetö. Megkértem egy ott élö ismerösömet, hogy menjen el hozzá, el is ment, de senki sem nyitott neki ajtót (a kaput lent, emeletes házban lakik). Megígérte, hogy holnap újra elmegy. Már megadtam neki a kapukódot, hogy fel tudjon jutni az ajtóig, de kulcsa a lakáshoz csak anyukámnak van. Beszéltem az unokatesómmal is, aki azt mondta, hogy nov. 1-jén a nagybácsikámmal voltak a temetöben, ennyit tudok eddig, hogy akkor látták utoljára. Szomszédok nevét nem tudom, csak kb. annyit, hogy "Juditka" meg "Gabika". Mit tudok tenni? Hívjam a rendörséget?????

2012. nov. 10. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg a fejleményeket!
2012. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a rendőrséget! Remélem, nem lesz semmi baj.
2012. nov. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz már valamit?
2012. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Írjál, hogy van anyukád?
2012. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,hogy ezt mondom,de én már régen hívtam volna őket.Reméljük,nem lesz semmi baj.
2012. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is már rég hívtam volna a rendőröket. Inkább legyen egy "felesleges" útjuk, de biztos nem tudnék nyugodtan aludni, ha nem tudnám, hogy mi van vele...
2012. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Van online telefonkönyv, ha a szomszédoknak van vezetékes telefonjuk, akkor cím alapján is rájuk tudsz keresni, feltudod őket hívni, hogy az X számú lakásban láttak-e mostanában mozgást. Ezt azonban már hét elején megtettem volna és igen, ma már kihívtam volna a rendőröket.

Lehet csak szerencsétlen egybeesések soráról van szó, nem figyelt a telefonra, le volt némítva, lemerült, esetleg ahogy mondta már más elhagyta, vagy bármi, amikor az ismerősöd nála járt akkor éppen leugrott a boltba. Tényleg bármi lehetséges, de mostmár ne késlekedj a rendőrökkel. Eltelt egy hét, komolyan fogják venni a bejelentést!

2012. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami??? Írj!
2012. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sikerült az egyik szomszéddal beszélni, aki ugyan nem találta otthon anyukámat, de mondták neki, hogy látták tegnap ill. tegnapelött ki- és bemenni a lakásból. A nagybácsikám szerint (aki az anyukám testvére) hordják hozzá az ebédet, és az ebédhordónak biztos feltünt volna, ha nem veszi át senki az ételhordót.
2012. nov. 11. 13:03
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
Fú, ahogy magamat ismerem, elképzelhető, hogy felültem volna az első gépre és én magam töröm rá az ajtót. Én már kedden hazautaztam volna.
2012. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!