Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy hete nem tudom, mi...

Már egy hete nem tudom, mi van az anyukámmal. Mit tehetnék (részletesen lent)?

Figyelt kérdés
Anyukám 67 éves, és másfél éve él egyedül. Én már 10 éve külföldön. Szokásunk, hogy vasárnap délben felhívom. Múlt vasárnap ez nem sikerült, csak kicsörgött a mobilja, de nem vette fel. Nem gondoltam semmi rossza, azt hittem, hogy nem hallotta meg. Azóta hívtam hétfön, kedden, stb. minden nap, többször is. Kedd óta a hívott szám nem elérhetö. Megkértem egy ott élö ismerösömet, hogy menjen el hozzá, el is ment, de senki sem nyitott neki ajtót (a kaput lent, emeletes házban lakik). Megígérte, hogy holnap újra elmegy. Már megadtam neki a kapukódot, hogy fel tudjon jutni az ajtóig, de kulcsa a lakáshoz csak anyukámnak van. Beszéltem az unokatesómmal is, aki azt mondta, hogy nov. 1-jén a nagybácsikámmal voltak a temetöben, ennyit tudok eddig, hogy akkor látták utoljára. Szomszédok nevét nem tudom, csak kb. annyit, hogy "Juditka" meg "Gabika". Mit tudok tenni? Hívjam a rendörséget?????

2012. nov. 10. 21:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
74%

Valószínű én is hazarohantam volna. Pont eltűnt egy távoli ismerősöm is, csak néhány évvel fiatalabb, mint az anyukád és férfi. A hétvégén látták utoljára (szombat este), kedden jelentették be és még aznap jártak a férfi lakásán és lefoglaltak mindent, ami magyarázatot adhat a hol létére.


Megkérted a szomszédot, hogy mindenképpen szóljon anyukádnak, ha látja, hogy keressen meg téged, mert aggódsz érte?

2012. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!